Yüksek Tansiyon Sorunlarından Özgürleşme- Olumlama – 600.Hz Frekanslı ile İyileşme Meditasyonu

0 542

Tansiyon Sorunlarından Özgürleşme ve Arınma

#Tansiyon #ağrı #olumlama #özgürleşme #meditasyon

Tansiyon Sorunlarından özgürleşme…
Hayatı huzurla kucaklıyorum Geçmişimi, Şimdimi ve Geleceğimi…
Önümde engel olarak çıkan tüm hatalı verilerimi…
Beni üzen ne varsa kaynağına gönderiyorum boş olan yerlerin sevgi ve Işıkla dolmasını seçiyorum… 
Ve Niyetimi kendim duyabileceğim kadar kibar ve nazik bir yüksek sesle söylüyorum: 

Hayatımda bana Tansiyon hakkında sorun yaşatan ne varsa her anlamda güzelleşmesine, iyileşmesine ruhen, zihnen, bedenen harika olmaya, sadece kendime değil aynı zamanda ailem, arkadaşlarım, sevdiklerim ve yakın çevremle birlikte tüm Tansiyon sorunları hakkında hatalı verilerimden arınmaya, MANEVİ olarak tamamen rahatlamaya, muhteşem ve şahane sürprizlerle mucize ötesi bir hayata niyet ediyorum.

Hayatta zorlandığınızı hissettiğinizde aşağıdaki olumlamayı kendinizi iyi hissedene kadar yapabilirsiniz.

Tansiyon Sorunlarından Özgürleşme Olumlaması:

  • Tansiyon : (Yüksek) Olası Sebepleri:  (Hayatımızda Uzun süren Doğuştan olabilir? Ana rahminden genlerden geliyor olabilir çözümlenmemiş duygusal sorun veya sorunlar ) OLUMLAMA: Geçmişi neşeyle geride bırakıyorum. Her an huzur içinde olmayı seçiyorum.

  • Tansiyon : (Düşük) Olası Sebepleri: (Çocukken yeterince sevgi görmemiş olma, Ne anlamı var ki? Nasıl olsa işe yaramayacak ki yaklaşımı) OLUMLAMA: Artık daima  Sevinçli olan şimdide yaşamayı seçiyorum. Benim yaşamım bir sevinç kaynağıdır.  Hayattan zevk almayı ve huzurlu olmayı her zaman hak ediyorum. Hayatın sunduğu tüm keyif ve hazzı tümüyle kabul ediyorum.

  • Bu Olumlamaları da arzu ederseniz yapabilirsiniz : Sevgili Bilinçaltım, Yüksek tansiyona sebep olan bana yaramayan tutunduğum tüm duyguları şimdi hemen serbest bırakıyorum ve öfke duygusundan arınmayı seçiyorum. Geçmişim dahil şimdi öfkelenmeme sebep olan durum ve kişileri  affediyorum ve onlara derinde olan öfkemden vazgeçiyorum ve arınmayı seçiyorum. Geçmişimi olduğu gibi kabul ediyor  yaşanmışlıkları geride bırakıyorum. Salıveriyorum. Yaşamın neşeli, sağlıklı, huzurlu, keyifli ve koşulsuz sevgi tarafını seçiyor ve kendime sevgiyle izin veriyorum. HER ŞEY SEVGİYLE SEVGİ OLSUN.

Ve öylede oldu. Şükürler Ol’sun.

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgi ve Saygılarımızla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.