Başmelek Azrail’le Yaşamda Ölmüş Alanlardan Özgürleşme Çalışması

Başmelek Azrail'le Yaşamda Ölmüş Alanlardan Özgürleşme Çalışması

Başmelek Azrail’le Yaşamda Ölmüş Alanlardan Özgürleşme Çalışması
Ben ve çevremde olan birçok insan Mart 2017 sonundan itibaren hızlı değişim dönüşüm zamanına girdik. Eminim birçok insan da aynı deneyimi yaşıyordur. Bu süreçte dengede kalabilmek

0 4.116

Başmelek Azrail’le Yaşamda Ölmüş Alanlardan Özgürleşme Çalışması

Ben ve çevremde olan birçok insan Mart 2017 sonundan itibaren hızlı değişim dönüşüm zamanına girdik. Eminim birçok insan da aynı deneyimi yaşıyordur. Bu süreçte dengede kalabilmek için Hayatımızda bitmiş olan her türlü deneyim, duygu ve bağ aslında enerjisel boyutta ölmüştür. Bu ölümü kabul etmeli ve onu hayatımızdan bırakmalıyız. Eskiyi bırakmadığımız sürece yeni enerji rahat bir şekilde hayatımızda akamaz.

Ne ölmüş ne canlı bunu sorgulamanıza gerek yok. Eğer gerçekten istiyorsanız sadece 15 dakikalık bir meditasyonla bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Sakin bir yere çekilin ve “Başmelek Azrail şu an benimle ol lütfen. Şu ana kadar yaşamımı da artık görevini tamamlamış enerjisel olarak ölmüş olan her şeyi benden al ve kaynağa götür. Bu durumlara ait enerji özlerini de benden al ve beni eski enerjiden özgürleştir.” niyetini yapıp gözlerinizi kapatın. Her geçen zaman diliminde daha da özgürleşecek ve daha da hafifleyeceksiniz. Başmelek Azrail’in şifasını yaşamınıza davet edin.
Yasemin Derya Metin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.