Melek Kartı (Huzur)

Melek Kartı (Huzur): Ben Huzur Meleğiyim. Yaşamında başta kendine ve başkalarına daha çok “Huzur” ve mutluluk getirme arzusu içinde olduğunu duyduk.

0 77.585

Ben Huzur Meleğiyim…

Yaşamında başta kendine ve başkalarına daha çok “Huzur” ve mutluluk getirme arzusu içinde olduğunu duyduk, şu anda sana yardım etmek için yanındayım. Şimdiye kadar hayatında bir çok gel-gitler ve karışıklıklar yaşadın. Ruhunun, bedeninin, yüreğinin yorgun olduğunu biliyoruz. Onun için seni huzursuz eden duygu, düşünce, korku ve endişelerini bize bırak. Kalbini huzurla doldurmama izin ver.

Bizden istediğin takdirde zihnini, bedenini, yüreğini, dinginlik hasretini gidermen ve sana kendini dinlemen, dinlenmen için fırsatlar yaratıp gerçek İlahi tabiatın olan iç huzurunu hissetmene yardım edeceğim ve ruhunu huzurla dolduracağım. Bugüne kadar her ne yaşamış olursan ol nefes, niyet, şükür’le dengede kalabilirsin. İç huzurunu yakaladığında ve seni her anlamda iyileştirdiğinde şimdi ve gelecekte her an’ında istemiş olduğun huzuru en yüksek seviyeye çekmene ve yaratmana olanak yarattığını göreceksin.

Yüce Allah bütün iyiliğin ve huzurun kaynağıdır. Şimdi yaşadığın şu an’ın değerini ve kıymetini bil. Yapman gereken samimiyetle yürekten bizden istemen. Çünkü sen huzur’lu olmayı ve huzuru çevrene yaymayı hak ediyorsun. Ve öyle de olsun. Şükürler olsun.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Gününüze Işık Tutacak Melek Kartı İçin Tıklayınız.

Melek Kartı Videosu – Huzur

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin YouTube’ta bizi takip edip sizi rahatlatacak videolarımızı izleyebilirsiniz.↵

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin Instagram’da bizi takip edip son yazılarımızı kaçırmayın.↵

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.