Zihin Arındırma Meditasyonu

Zihin Arındırma Meditasyonu

Özellikle burcu hava grubu ve yükselen burcu hava olan insanların zihinleri genelde hareket halinde oluyor. Bu da meditasyon esnasında zihni sakin kılmayı zorlaştırıyor. Sorulan sorular neticesinde bu sabah ortaya bir meditasyon çıktı.

0 5.417

Özellikle burcu hava grubu ve yükselen burcu hava olan insanların zihinleri genelde hareket halinde oluyor. Bu da meditasyon esnasında zihni sakin kılmayı zorlaştırıyor. Sorulan sorular neticesinde bu sabah ortaya bir meditasyon çıktı. Zihnimi sakinleştiremiyorum diyenler bu meditasyonu yapabilirsiniz. Evrende her şeye çözüm var

“Serafim melekleri bu meditasyon süresince benimle olun. Zihnimde şifalandırmam gereken düşünceleri şifalandırmada ve arınmada bana yardımcı olun” niyetini yapıp dilerseniz bir meditasyon müziği eşiliğinde gözlerinizi kapatın. Ortaya çıkan her düşünce için ho’oponopono cümlelerinden özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum, aloha herhangi birini söyleyip seni kaynağa gönderiyorum diyerek zihninizden çıkıp gitmesine izin verin.

Dilediğiniz kadar yapabilirsiniz. 1 dakika ya da 1 saat ne kadar isterseniz o kadar yapabilirsiniz. Burada hem zihni gözlemleyip hem de arınma işlemini yapıyoruz. Zihin var oluş planında önemli araçlarımızdan biri. Onu da rahatlatmamız gerekiyor. Ona da değer vermemiz gerekiyor. Böylece ilahi kaynaktan daha kolay beslenecektir. Hem var oluş amacımızı anlamada hem de onun gerekliliklerini yerine getirmekte bize rehberlik edecektir.

Sakin zihin huzurlu ve hızlı yükselişi beraberinde getirir.
Yasemin Derya Metin

Sevgide ve Işıkta Kalın

Teşekkürlerimizle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.