Yeni Çağ (Müjdelenen Zaman)

0 11.109

Merhabalar, Sevgili Canlar,

Yeni Çag’nın başlangıcı

Yeni Çag; Farklı medeniyetler tarafından beklenen ve çok önemli bir değişim başladığı dönemdir. Bu tarih 21.12.2012 tarihi öncesi yavaş yavaş etkilerini göstermeye başlamıştır. Başlangıç tarihi olarak 21.12.2012 tarihi kabul edilebilir. Bu dönem farkındalığımızın arttığı ve evrenin görünenden çok daha farklı olduğunun anlaşılmaya başladığına işaret eder.

Evren üzerinde yapılan her düşünce, yazı, konuşma vs. gibi eylemlerin bir sonucu olduğu ve etki alanı içerisinde tüm herşeyi etkilediği bilinmektedir. Enerjinin sürekli devinim halinde olması bizler için bir çok sorumluluğu da yanında getirmektedir. Tüm hayatımızı negatiften pozitife çekerek hem evreni hem de kendi hayatımızı daha güzel bir hale getirelim. Şu an bile başlamak için en uygun zaman. “Düşünceleriniz gerçekleri oluşturuyor.”

Hayalleriniz ve istekleriniz artık o kadar da uzakta değiller. Dileğinizi kalbinizin en derininden doğru şekilde isteyerek solmuş bir bahçeyi bile yeşertebilirsiniz. Sadece kendinize değil tüm evrenin güzelliği üzerine çalışın. Enerji hep içinizde var oldu ama artık dışarıya en doğru ve en efektif şekilde yayma zamanınız geldi.

Hayalleriniz ve arzularınızın desteklendiğini bilmelisiniz. Yüce Allah, Tüm Melekler ve Yükselmiş Üstadlar bu konuda sizinleler. Kendinize mutlu olma şansı tanıyın!

Bu yüzden LÜTFEN İSTEKLERİMİZE, DÜŞÜNCELERİMİZE, SÖZLERİMİZE  çok ama çok fazla özen ve itina gösterelim ki bütünün ve kendimiz için en muhteşem mucizeleri gerçekleşmesini izlemeye başlayalım.

Sevgide ve Işıkta kalın.

Teşekkürlerimizle…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.