7 Günlük Ücretsiz Alan Temizleme ve Arındırma Çalışması

7 Günlük Çakraları Dengeleme Çalışmasında Ne yapacağız? Hayatımızda ve ruhsal planımızda yaşadığımız zorluklara ve dengesizleşen alanlarımıza Kundalini Reiki

5 1.153

ÇALIŞMAMIZ 28 MART 2020 SAAT: 22:22 TARİHİNDE BAŞLAYACAK VE HER GÜN BİR ALAN TEMİZLEME ve ARINDIRMA NİYETİ PAYLAŞILACAKTIR.

Her gün bilinç altımızda, hayatımızda, kollektif alan dahil ve ruhsal planımızda yaşadığımız tüm alanlarımıza temizlenip arınması için Kundalini Reiki↵ ile Yüce Allah’ın izni ile şifa gönderiyor olacağız. Kundalini Reiki oldukça güçlü bir şifa sistemidir. Ancak böyle bir şifayı verebilmek için karşı tarafın yani sizlerin özgür iradeniz doğrultusunda bize izin vermeniz gerekir. Çalışma yapacağımız her gün bize aşağıdaki şekilde  izin vermeniz yeterli olacaktır.

 • Instagram’a ya da Facebook’ta ya da Websitemizde yorum olarak: “Ali Umut Uyanık veya Aysın Uyanık’ın …………… Çalışması yapmasına izin veriyorum.”  (Boş olan yere o gün hangi ALAN temizliği için çalışıyorsak o alanın adını lütfen yazın. İstediğiniz kişileri etiketliyebilirsiniz. Sadece niyetinizi kendi adınıza yapabilirsiniz , eş, çocuk (vb.) yani başka şahıslar adına niyette bulunamazsınız. Kendi alanınızın temizlenip arınması sizi ve çevrenizi direkt olarak  rahatlatacaktır.) 

diye yazan herkese saat 22:22 itibariyle toplu olarak Yüce Allah’ımızdan ilahi izinli olduğumuz kadar Kundalini Reiki enerjisini alan temizlemek için gönderiyor olacağız. (Çalışmalarımız 10-20 dk sürecektir. Dileyen uzanabilir, oturabilir, rahat ve meditatif bir durumda kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız gözlerinizi kapatmanız yeterli olacaktır. Ayrıca süreyi uzatabilirsiniz. )

Not: Herhangi birimizin ismini yazmanız yeterlidir. (Ayrıca alma-verme dengesi için ya sokak hayvanlarını besleyebilir yada içinizden DUA vs.her ne geliyorsa yapabilirsiniz.)

Günü Kaçıranlar için Not: Günü kaçırdım diye sakın endişe enerjinizi aktive etmeyin 🙂 İlgili sosyal medya postları ya da web sitemizde bulunan yazının altına izin yazısını yorumu yaptığınızda enerji AKTİF olacaktır. Videoları izlemeye başlayabilirsiniz sonrasında. 

BİRE VE BÜTÜNÜMÜZE ŞİFA OLMASI NİYETiMİZLE…

Sonsuz Sevgilerimizle

***Çalışmamız ücretsizdir. 

Sırasıyla Hangi Çalışmaları Yapacağız? 

 1. Kendi Alanımızı Temizleyip, Arındırma Çalışması
 2. Aile Alanımızı Temizleyip, Arındırma Çalışması 
 3. Bulunduğumuz Ortam ve Çevrenin Temizleyip, Arındırma Çalışması
 4. Çevrenizde Tanıdığımız Kişilerin Alanlarını Temizleyip, Arındırma Çalışması
 5. Kollektif Alanımızın Temizleyip, Arındırma Çalışması
 6. Ülkemizin Alanının Temizleyip, Arındırma Çalışması
 7. Dünyamızın Alanının Temizleyip, Arındırma Çalışması

Hepimize Şifa olsun…

Meditasyon Çalışmaları 

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin YouTube’ta bizi takip edip sizi rahatlatacak videolarımızı izleyebilirsiniz. ↵

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin Instagram’da bizi takip edip son yazılarımızı kaçırmayın . ↵

 1. Muesser Doğrucu diyor

  Ali Umut Uyanık in, ben Muesse Doğrucu, eşim Veli Dogrucu, çocuklarım Ozan Dogrucu, Oğuz Dogrucu olarak aile alanımızı temizleyip arındırma çalışması yapmasına izin veriyorum.

 2. sinem diyor

  izin veriyorum

 3. Müesser Doğrucu diyor

  Ali Umut Uyanık’in, Ben Müesser Doğrucu, eşim Veli Doğrucu, çocuklarım Ozan Doğrucu, Oğuz Doğrucu olarak Kollektif Alanımızın temizleyip Arındırma Çalışması yapmasına izin veriyorum.

 4. Müesser Doğrucu diyor

  Ali Umut Uyanık’in, Ben Müesser Doğrucu, eşim Veli Doğrucu, çocuklarım Ozan Doğrucu, Oğuz Doğrucu olarak Ülkemizin Alanının Temizleyip, Arindirma Çalışmasi yapmasına izin veriyorum

 5. Müesser Doğrucu diyor

  Ali Umut Uyanık’in, Ben Müesser Doğrucu, eşim Veli Doğrucu, çocuklarım Ozan Doğrucu, Oğuz Doğrucu olarak Dünyamızın Alanının Temizleyip, Arındırma Çalışması yapmasına izin veriyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.