KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

Yüce Yaratıcımızın İsimleri ile Şifa Bulma (Esmalar)(Arınmak ve Kimseye Muhtaç Olmamak için

0 3.942

Bugün sizlerle yaklaşan Dolunay ve gün içinde kendinizi ve çevremizi arındırıp rahatlatacak Yüce Allah’ın isimlerinden (Arınmak için –  Esma-Ül Hüsna’dan Es-Samed ve El Kuddüs isimlerini paylaşacağım.)

Evet bugün günlerden Perşembe ve Perşembe gününün GEZEGENİ Jüpiter (Müşteri) ilgili gezegen neyi yönetir? (Şans ve Mali Kazancı) RENGİ: (Açık Sarı-Beyaz) Okunacak Esmalardan ben sadece iki tanesini paylaşıyorum. Sizler arzu ederseniz internette ilgili sitelere baktığınızda O güzel kalbiniz hangisini tercih ederse O isimlerini anabilir ve okuyabilirsiniz. Ben her sabah ve akşam yatarken “el-Kuddüs ismini anıyorum. Çünkü beni arındırdığına inanıyor ve son derece rahatlıyorum. Gün içinde ise günlerin ve gezegenlerin durumuna göre Esma-Ül Hüsna’da ki isimlerine göre Yüce Yaratıcımı anmaya  çalışıyorum.

EL-KUDDÜS (Arınma)

ANMA SAYISI: 170 kere

ANLAMI: Her türlü hata, eksiklik ve gafletten münezzeh olan

NİYETİMİZ: Maddi manevi her türlü temizlik ve Kalben arınmak için Yüce Yaradanı anmak ve niyette bulunmak

(Evrensel Kitabımız Kur-an-ı Kerim’den  Cuma suresi 1. ayetini okuyabilirsiniz.)

ES-SAMED (Kimseye Muhtaç olmama)

ANMA SAYISI: 134 kere

ANLAMI: Yerde ve Gökte her şey kendisine muhtaç, fakat kendisi hiç bir şeye muhtaç olmayan

NİYETİMİZ: Hiç kimseye muhtaç olmadan kendi ayaklarımızın üzerinde durmak için Yüce Yaradanı anmak ve niyette bulunmak. Hepimize Şifa Ol’sun. Işık Ol’sun.

(Evrensel Kitabımız Kur-an-ı Kerim’den  İhlas Suresi 2. ayetini okuyabilirsiniz.)

Sevgide ve Işık’ta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.