Çakra Frekansları

0 7.991

Çakra Frekansları bizlerin birer spiritüel canlı olduğunu gösteren kanıtlardan biridir. Ruhsal alanları inanmayı reddeden kişiler için fiziksel ispat olan çakra frekanslarını dinleyerek gelen titreşimler rahatlıkla hissedilebilir.

Çakrayı hissetmek demek ruhunuzu hissetmek yani özünüzü hissetmektedir. İlgili çakraya denk gelen frekans sayesinde titreşimleri hissederek fiziksel bedenimiz dışında artık enerjisel bir bedenimiz olduğu gerçeği görebiliriz.

Ruhunuzun özünü hissediyorsunuz! Bu öz, fiziksel bedeniniz ölse bile sizin enerjininizin ölmediği, beden içinde yer alan ruh enerjisi olduğumuz gerçeğini onaylayan sonsuz bir parçadır.

Bilim ile ruhsallık aynı cümle içinde kullanılmasada bu şekilde bir ispat yöntemi ile artık birşeylerin var olduğu yani spiritüel varlıklar olduğumuz kaçınılmazdır. Harmonik rezonans ile bir titreşimleri elimizle bile hissedebiliriz.

Harmonik Rezonans nedir? 

harmonik rezonans herhangi bir obje ile iletişime geçebilmek için o obje ile aynı frekansı kullanarak titreşimleri harmonik olarak görmektir.

Çakralar, “harmonik rezonans” olarak bilinen bilimsel bir fenomen nedeniyle elimizle titreyebileceğimiz bir noktaya karşılık gelen bir frekansın mevcudiyetinde sempatik bir şekilde uyandırılırlar. Bunlar için bir kaç örnek vardır.

  • İki saat belirli bir süre sonraki sarkaçlarının aynı oranda sallandığı gözlemlenmiştir.
  • Aynı odada bulunan kişilerin belirli bir süre sonra kalp atış ritimleri aynı olmaya başlar

Harmonik rezonans bize çakraların varlığı ve ses frekanslarında bulunan gökkuşağı renklerindeki vortex iddialarını doğrular. Frekans rengi üretir. Her çakra istediği rengi üretemez o nedenen ilgili frekans aralığındaki rengi yansıtır.

Çakra Renkleri

Çakra Frekansları

Kırmızı 430 – 480 THz
Turuncu 480 – 510 THz
Sarı 510 – 540 THz
Yeşil 540 – 580 THz
Açık Mavi 580 – 610 THz
Mavi 610 – 670 THz
Mor 670 – 750 THz
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.