Esma-ül Hüsna (EL-VARİS) ile Şifa Bulmak için & 707 Kere & Uzun Ömür, Bol Mal, Mülk, Şeref ve İtibar Sahibi Olmak İçin

0 6.443

Merhabalar,

Cuma Gününün Gezegeni: ♀️VENÜS (Zühre-Çobanyıldızı),

Venüs Neyi Yönetir: Aşk, Eğlence, Güzellik,

Rengi: Beyaz, Yeşil, Pembe, Lila vb.

Hizmet Meleği: ANYAİL

Madeni: Bakır

Burcu: Boğa (Sevr)

Notası: La

Hayr’lı olan uzun ömür, bol mal, mülk, şeref ve itibar sahibi olmak için; Cuma günleri okuyacağımız Esma-ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri Olan Esma’yı sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

EL-VARİS (707 Kere)

ANLAMI: Varlığı devam eden, servetlerin hakiki sahibi.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim; Kasas Suresi, 58. Ayet’inde der ki; “Oysa, Biz, varlık ve refahtan ötürü azgınlaşan nice toplumları yok etmişizdir; işte, (göz önünde) onların yaşadıkları yerler; pek azı dışında, onlardan sonra oralarda kimse yerleşmemiştir; çünkü herkes göçüp gittikten sonra, ebediyyen kalacak olan yalnızca Biziz.” Ve 60. Ayet’tede der ki; Size verilen şeyler dünya hayatına ilişkin geçici doyumlardan ve yine dünyada kalan süs ve eğlenceden ibarettir; oysa, Allah katında kazanılanlar daha hayırlı, daha kalıcıdır. (Buna rağmen,) aklınızı kullanmayacak mısınız?

NİYETİMİZ: İlahi Sevgi’den; Hayr’lı olan uzun ömür, bol mal, mülk, şeref ve itibar sahibi olmak için niyet edebilirsiniz.

Hepimize Şifa Olması dileğimizle……..

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.