Esma-ül Hüsna (EL-BATIN) ile Şifa Bulmak & 62 Kere & Nefsin “Mutmain” Tatmin Olması, İç Huzura Erip Rahatlığın Artması, Kalp Genişliği (Gönül Gözüyle Hayata Bakabilmek) için

0 7.030

Merhabalar,

Pazartesi Gününün Gezegeni;  🌙AY (Kamer),

Ay Neyi Yönetir: Duygular, Anılar ve Anne’yi,

Rengi: Beyaz.

Hizmet Meleği: CEBRAİL

Madeni: Altın

Burcu: Yengeç (Seretan)

Notası: Re

Nefsimizin “mutmain” (Mutmain’in sözlük anlamı; inanmış, gönlü kanmış, emin olan)  tatmin olması, iç huzura erip rahatlığın artması, kalp genişliği ve gönül gözüyle hayata bakabilmek, görebilmek için; Pazartesi günleri okuyacağımız Esma-ül Hüsna’dan Yüce Allahımızı anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı aşağıda sizinle paylaşıyoruz.

EL-BATIN (62 Kere)

ANLAMI: Akılların, zihnin idrak edemeyeceği, Yüceliği gizli olan.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim; “Hadid Suresi, 3. Ayeti’nde der ki; O, İlk ve Sondur; hem Dış Görüntüdür, hem İç Gerçeklik ve O, her şeyin bilgisine Sahiptir.” 

NİYETİMİZ: Nefsimizin “mutmain” (Mutmain’in sözlük anlamı; inanmış, gönlü kanmış, emin olan)  tatmin olması, iç huzura erip rahatlığın artması, kalp genişliği ve gönül gözüyle hayata bakabilmek, görebilmek için niyet edebilirsiniz.

Not: Yaşamımızın amacı; Sevmek, Sevmek, Sevmek gerçekten herkesi ve herşeyi olduğu gibi kabul edip Yürekten Koşulsuz sevmektir. Sevmek, sevgi dolu olmak her kapının anahtarını açmak demektir.”O’nun için hep birlikte sevgiyle Işıkta kalalım.” Aysın

Hepimize Şifa Olması dileğimizle……

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.