Esma-ül Hüsna (EL-MÜSAVVİR) ile Şifa Bulmak & 336 Kere & Zor İşleri Başarmak ve Bir İşte Uzmanlaşmak için

0 10.764

Merhabalar,

Pazartesi Gününün Gezegeni: 🌙AY (Kamer)

Ay Neyi Yönetir: Duygular, Anılar ve Anne’yi,

Rengi: Beyaz

Hizmet Meleği: CEBRAİL

Madeni: Gümüş

Burcu: Yengeç (Seretan)

Notası: Si

Meramımızı ve derdimizi rahat bir şekilde ifade etmek, en zor işlerimizi başarmak ve istediğimiz her hangi bir işte uzmanlaşmak için Pazartesi günleri okuyacağımız  Esma-Ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı sizinle paylaşıyoruz.

EL- MÜSAVVİR (336 Kere)

ANLAMI: Her şeye tüm varlıklarına bir şekil ve hususiyet (Hususiyetin sözlük anlamı: İleri derecede tanışıklık, yakınlık ahbaplık vermek) veren.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim “Haşr Suresi, 24. Ayet’inde der ki; O Allah ki, yaratandır. (en güzel bir biçimde) kusursuzca var edendir, “şekil ve suret” verendir. En güzel isimler O’nundur. Göklerde ve yerlerde olanların tümü O’nu tespih etmektedir. O, Aziz, Hakimdir.

NİYETİMİZ: Bir işte başarılı olmak, Karşı tarafa kendimizi rahat bir şekilde ifade edebilmek, istediğimiz zor dediğimiz  herhangi bir işte veya işlerde uzmanlaşmak, kolaylaştırmak ve başarmak için niyet edebilirsiniz.

Hepimize Şifa olması dileğimizle……

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.