Esma-ül Hüsna (EL-MÜBDİ) ile Şifa Bulmak & 56 Kere & Her İşte Başarılı Olmak, Kolay Karar Verebilmek (Karar vermekte güçlük çektiğimiz işlerde gücümüzü elimize almak) için

0 8.431

Merhabalar,

Perşembe Gününün Gezegeni: ♃ JÜPİTER (Müşteri)

Jüpiter Neyi Yönetir: Şans, Mali Kazancı,

Rengi: Açık Sarı, Beyaz.

Hizmet Meleği: SARFİYAİL

Madeni: Teneke

Burcu: Yay (Kavs)

Notası: Sol

Her işimizde başarılı olmak, kolay karar verebilmek (karar vermekte güçlük çektiğimiz her konuda ve konularda, iş veya işlerde konu her ne ise karar verme gücümüzü elimize almak) için Perşembe günleri okuyacağımız Esma-ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

EL-MÜBDİ (56 Kere)

ANLAMI: Varlıkları daha önce bir misli ve benzeri olmaksızın, ilk defa yaratan.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim “Mümin Suresi, 64. Ayet’inde der ki; Yeryüzünü sizin için bir dinlenme yurdu ve göğü de bir kubbe yapan,  size şekil veren- çok da güzel bir şekil veren ve sizi hayatın tertemiz nimetleri ile rızıklandıran Allah’tır. İşte Rabbiniz Allah budur; Bütün alemlerin Rabbi olan Allah ne yücedir!”

NİYETİMİZ: İlahi Sevgi’den;Her işimizde başarılı olmak, kolay karar verebilmek (karar vermekte güçlük çektiğimiz her konuda ve konularda, iş veya işlerde konu her ne ise karar verme gücümüzü elimize almak)  için niyet edebilirsiniz.

Hepimize; Şifa olması dileğimizle……

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.