Dolunay İçin Kısa Bir Niyet

2 17.207

Yüce Allah’ım izninle;

Ben…………. boş olan yere adınız soyadınızı söyleyin lütfen

Dolunay Niyeti

Şimdi şu anda Yüce Allah’ım senin izninle; Sevgili Başmelek Haniel’i yanıma davet ediyorum. Dolunayın muhteşem ötesi mucizeler yaratacak etkisiyle; Bilinçaltımda yaşamımda eskiye dair ne varsa bana ve bütüne hizmet etmeyen tüm düşük titreşimli enerjileri ve de zarar veren her şeyi dirençlerim dahil kaynağa gönderiyorum. Boşalan yerlere Yüce Yaratıcımın Işığıyla dolmasına ve bu Mucize ötesi İlahi Sevgi Işığının, Nurunun varlığımı enerjisel, ruhsal, zihinsel ve fiziksel olarak olarak güçlendirmesine  ve evrenimizde İlahi İzinli olduğum kadarıyla bu muhteşem Işığının her yere akıp buraları yıkayıp, arındırıp, dengeleyip şifalandırmasına yine İlahi izinli olduğum kadarıyla sağlığın, mutluluğun, neşenin, sevginin, tüm güzelliklerin, barış ve huzurun (iç huzuru dahil) kolaylıkla her yere sevgimizle gani gani akmasına hepimizin en yüksek hayrına olması için ve şimdi şu andan itibaren her daim şifalanmaya niyet ediyorum. Tüm zaman ve boyutlarda. Ve Öylede Oldu. Şükürler Ol!sun. Yüce Allah’ıma ve Sevgili Meleklerime, Yükselmiş Üstadlarıma sonsuz Teşekkürler.

“Ben saf sevgi,  saf Işık olmayı seçiyorum. Şimdi ve Her an…..”

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimizle……

Not: Bu yazımızı okuduğunuzda enerjinizin yükseldiğini hissedebilirsiniz. Onun için yazıyı içinizden geldiği kadar okumanız tavsiye edilir.(Her zaman ki gibi samimiyetle ve Kalpten)

 

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin YouTube’ta bizi takip edip sizi rahatlatacak videolarımızı izleyebilirsiniz. ↵

Meleklerle Gücünüzü Keşfedin Instagram’da bizi takip edip son yazılarımızı kaçırmayın . ↵

  1. Sakine diyor

    Rabbim bütün kötülükler korusun cümlemiz inşallah sevdiklerimiz aydınlık çıkarsın cümlemiz inşallah

  2. Selvi karadeniz eren diyor

    Niyet ettim rıza Eren Pınar Eren selvi karadeniz eren sevgiyle kabul ediyorum şükürler olsun teşekkür ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.