KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

Esma-ül Hüsna (EL-MUHYİ) ile Şifa Bulmak İçin & 68 Kere & Tüm Hastalıklardan Şifa Bulmak, Kötüye Giden İşlerin Düzelmesi, Kalbimizin Uyanık ve Zinde Olması için

0 8.276

Merhabalar,

Cuma Gününün Gezegeni: ♀️VENÜS (Zühre-Çobanyıldızı),

Venüs Neyi Yönetir: Aşk, Eğlence, Güzellik,

Rengi: Beyaz, Yeşil, Pembe, Lila vb.

Hizmet Meleği: ANYAİL

Madeni: Bakır

Burcu: Boğa (Sevr)

Notası: La

Tüm hastalıklardan şifa bulmak, kötüye giden işlerin düzelmesi, kalbimizin uyanık ve hücrelerimizin yenilenip, zinde olması için; Cuma günleri okuyacağımız Esma-ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri Olan Esma’yı sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

EL-MUHYİ (68 Kere)

ANLAMI: Tüm mahlukatı yoktan var eden, hayat veren, can bağışlayan, sağlık veren, yaşatan.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim; A’raf Suresi, 158. Ayet’inde der ki; “De ki (Ey Muhammed): Ey insanlar, şüphesiz, ben Allah’ın hepinize gönderdiği bir elçiyim; O (Allah) ki, göklerin ve yerin egemenliği O’na aittir! O’ndan başka Tanrı yoktur; hayatı ve ölümü bahşeden O’dur! Öyleyse artık inanın Allah’a ve O’nun Elçisi’ne! okuması-yazması olmayan, Allah’a ve O’nun sözlerine inanan Haberci’ye, Ona uyun ki doğru yolu bulasınız!”

NİYETİMİZ: İlahi Sevgi’den; Tüm hastalıklardan şifa bulmak, kötüye giden işlerin düzelmesi, kalbinizin uyanık ve hücrelerinizin yenilenip zinde olması için niyet edebilirsiniz.

Hepimize Şifa Olması dileğimizle……..

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.