Esma-ül Hüsna (EL-MUHYİ) ile Şifa Bulmak İçin & 68 Kere & Tüm Hastalıklardan Şifa Bulmak, Kötüye Giden İşlerin Düzelmesi, Kalbimizin Uyanık ve Zinde Olması için

0 10.105

Merhabalar,

Cuma Gününün Gezegeni: ♀️VENÜS (Zühre-Çobanyıldızı),

Venüs Neyi Yönetir: Aşk, Eğlence, Güzellik,

Rengi: Beyaz, Yeşil, Pembe, Lila vb.

Hizmet Meleği: ANYAİL

Madeni: Bakır

Burcu: Boğa (Sevr)

Notası: La

Tüm hastalıklardan şifa bulmak, kötüye giden işlerin düzelmesi, kalbimizin uyanık ve hücrelerimizin yenilenip, zinde olması için; Cuma günleri okuyacağımız Esma-ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri Olan Esma’yı sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

EL-MUHYİ (68 Kere)

ANLAMI: Tüm mahlukatı yoktan var eden, hayat veren, can bağışlayan, sağlık veren, yaşatan.

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim; A’raf Suresi, 158. Ayet’inde der ki; “De ki (Ey Muhammed): Ey insanlar, şüphesiz, ben Allah’ın hepinize gönderdiği bir elçiyim; O (Allah) ki, göklerin ve yerin egemenliği O’na aittir! O’ndan başka Tanrı yoktur; hayatı ve ölümü bahşeden O’dur! Öyleyse artık inanın Allah’a ve O’nun Elçisi’ne! okuması-yazması olmayan, Allah’a ve O’nun sözlerine inanan Haberci’ye, Ona uyun ki doğru yolu bulasınız!”

NİYETİMİZ: İlahi Sevgi’den; Tüm hastalıklardan şifa bulmak, kötüye giden işlerin düzelmesi, kalbinizin uyanık ve hücrelerinizin yenilenip zinde olması için niyet edebilirsiniz.

Hepimize Şifa Olması dileğimizle……..

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.