15 Şubat Saat:21:00 de

0 228

Selamlar,

Güliz Kına Astroloji ve Yasemin Derya Metin (Ruhsal Rehber) birlikte bir niyet hazırlamışlar. Hep birlikte aynı anda okumak çok büyük alana etki edeceği için bizlerden Facebook yada instagramda paylaşım yapmamızı rica etmişler. Bu akşam İlahi AşkSevgi ve Dua kapılarının açık olduğu için Saat 21:00’de bu çok kısa niyeti okumak  ve hepimize bir katkı olması için  sizlerle de paylaşım yapmaya niyet ettik.

KISACA NİYETİMİZ

“Bu dünyada yaşayan bir insan olarak özgür irademle kendi hayatımda Sevginin tezahürü olmayı seçiyorum. Sevginin tezahürünü gerçekleştirmemi engelleyen mizaç ve kişilik özelliklerimi Sevgi şifasına teslim ediyorum. Bu şifalanmanın benim için nazikçe gerçekleşmesi için koruyucu meleklerimden yardım talep ediyorum. Yaşadığım ve/veya doğduğum Ülkenin bilincine de nazikçe birlik ve sevgi şifasını yönlendiriyorum.” ( Niyetimiz kısa ve çok güzel şifa olması dileğimizle)

Bu yazıyı yazarken karşıma Sevgili Anet’in bir paylaşımı geldi. Şu sıra ne biçim döneme denk geldik diyenlere Epiktetos cevap vermiş demiş ki; “Sen seçtiğin anda doğmadın. Dünyanın sana ihtiyacı olduğu zamanda doğdun. İnsan yerküreye, varoluşa, dünyanın devrine hizmet eder. Önemli olan burada olduğun zamanlarda üzerine düşeni yapmaktır.”(Epiktetos D.55-Ö.135 Filozof)

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz teşekkürlerimizle

 

  

 

Bu akşam İlahi Aşk, Sevgi ve Dua Kapıları açık olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.