Ülkemizde Yaşanan Deprem İçin Acil Şifa Çalışması

0 156

Hepimize çok büyük geçmişler olsun. Mısır   Lübnan Irak  Suriye gibi Ülkelerde de hissedildiği için;

Yüce Allah’ımın İlahi koruması Ülkemle ve diğer Ülkelerde(Mısır, Lübnan, Irak, Suriye) de hisseden şu an depremi yaşamış her insanla Ol’sun.

Depremden dolayı korku yaşayan her insanın alanındaki korkunun onlardan arınması için Başmelek Azakriel’den Yüce Yaratıcımızın izni ile yardım talep ediyorum.

Deprem sebebiyle yaralı olan tüm insanlarımıza da Yüce Yaratıcımızın izni ile Başmelek İsrafil’den İlahi şifayı onlara ulaştırmasını talep ediyorum.

Şu an göçük altında bulunan insanlarımızın kolayca çıkması için Yüce Yaratıcımızın izni ile Başmelek Şamuel’den yardım talep ediyorum.

Depremde vefat etmiş insanlarımızın ruhlarının kolayca Işığa geçmesi için Yüce Yaratıcımızın izni ile Başmelek Azrail’den yardım talep ediyorum.

Depremde maddi kayıp yaşamış tüm insanlarımızın koşullarının kolayca konfora ulaşması için Yüce Yaratıcımızın izni ile Başmelek Ariel, Başmelek, Metatron, Başmelek Mikail’den İlahi yardım talep ediyorum.

Depremden etkilenmiş tüm hayvanların ve bitkilerin şifalanması için Yüce Yaratıcımızın izni ile Başmelek Ariel’den yardım talep ediyorum.

Dünyamızın yaşadığı şiddetin şifalanması için Yaratıcımızın izni ile dünyaya davet etmeye iznim olan tüm Başmelekleri dünyanın frekansına uygun olarak dünyaya İlahi şifa için davet ediyorum.

Bu binaların yıkılmasına sebep olan sorumlu olan herkes için Yüce Yaratıcımızın izni ile İlahi adalet görevlilerinden ilahi adalet talep ediyorum.

Yüce Allah’ın Nur’unun koruması benimle, çocuklarımla, torunlarımla, ailemle, sevdiklerimle, Ülkemle ve Dünya anamızla Ol’sun. 

Sizde kalbinizden bu alanlara bol bol zamanınız oldukça Koşulsuz sevgi şifası göndererek çalışma yapabilirsiniz.

Bu yazıyı kaleme alan Yasemin Derya Metin’e arada ufak değişiklikler yapmış olsak da çok teşekkür ediyoruz.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz sınırsız Teşekkürlerimizle…….

 

#deprem #kahramanmaraş #gaziantep #türkiye #çalışma #dua

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.