21.Gün – Sabah: Huzurum & Akşam: Allah

0 409

Biricik Allah’ım:

  • Sabah; “İç huzurumu arttıran doğaya, hayvanlara, insanlara, dostlara sahip olduğum ve hayatta kendimi güvenli huzurlu hissettiğim için şükürler olsun
  • Akşam; “Yüce Kainatta tek olmamı sağlayan Yüce Yaratıcıma ve değerimi bilen bilmeyen takdir eden etmeyen eş dost arkadaşlarıma her gün artan şansıma ve iyisiyle, kötüsüyle  bugüne kadar tüm yaşadıklarımı BEN Ol’mam için deneyimlememi bunun farkında olmamı sağladığı için  Yüce Allah’ıma sonsuz Şükürler olsun.”

 

  • Instagram’a ya da Facebook ya da Websitemize yorum olarak:“Şükür çalışmasına katılmaya niyet ediyorum yazabilir, Sevdiklerinizi ve arkadaşlarınızı etiketleyerek çalışmaya davet edebilirsiniz.

Sabah ve Akşam sadece yaşamımızdaki en az 2 şey için Şükür Çalışması birlikte yapmaya niyet ettik; Çalışmamıza ne kadar çok katılımcı eşlik ederse bir o kadar kuvvetli olur tabi ki kollektif alanı da bu yapılan muhteşem şükürler  çok güzel bir şekilde etkiler. Sosyal medya hesaplarından ya da siteden fark etmez “HEP BİRLİKTE KALPTEN ŞÜKREDELİM.”ki Şükrümüz her daim artsın. Çalışmaları yaptıkça rahatladığınızı hissedeceksiniz. Yaşamımdaki tüm enerjilere teşekkür ediyorum. Bu arada sizlerin de kendi şükürlerinizi bizlerle paylaşmanız muhteşem olur. Hep birlikte daha iyiye, daha güzele ulaşmak  Yüce Allah’ın bizlere bahşetmiş olduğu şahane bir yaşamı yaşamak için el ele olmak niyetimizle. Ve Öyle de Ol’du. Sonsuz Şükürler Ol’sun.

Çalışmamız hepimize şifa Ol’sun.

Not: (Bu çalışmaya katılan her bir arkadaşımız Alma  Verme dengesi için sokaktaki güzel canları  doyurabilir su verebilir. Onlara Sevgisini verebilir. İçinizden  her ne geliyorsa. Sevgilerimizle)

Dileyen Alttaki Meditasyon Çalışmalarını Yapabilir. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.