Esma-ül Hüsna (EL-HAKEM) ile Şifa Bulmak & 68 Kere & Hakkının Alınmasına Karşı, Haklı Davanda Kazanabilmek ve İnsanlar Arasında Hak ile Adil Bir Şekilde Hüküm Verebilmek için

0 2.254

Merhabalar,

Pazar Gününün Gezegeni: ☀️ GÜNEŞ,

Güneş Neyi Yönetir: Otorite, Canlılık, Güç, Baba’yı

Hizmet Meleği: RUKYAİL

Madeni: Altın

Burcu: Aslan (Esed)

Notası: Re

Hakem,(Hükmeden; hak ile batılın, yanlış ile doğrunun, güzel ile çirkinin, iyi ile kötünün arasını ayıran demektir)Hakkının alınmasına karşı, haklı olduğun davada kazanabilmek ve insanların arasında hak ile adil bir şekilde karar verebilmek  için Pazar günleri okuyacağımız Esma-ül Hüsna’dan Yüce Allah’ı anacağımız isimlerinden biri olan Esma’yı sizinle aşağıda paylaşıyoruz.

EL-HAKEM (68 Kere)

ANLAMI: Her şeye hakkıyla hükmeden, yaptığı her işte hakkı ve hikmeti gözeten….

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı  Kerim “Enam Suresi, 114. Ayet’inde der ki;“sen onlara (de ki) Hakikati apaçık ortaya koyan bu İlahi kelamı size indiren O iken,(neyin doğru neyin yanlış olduğu konusundaki) hüküm için O’ndan başkasını mı arayacağım.” 

NİYETİMİZ:  İlahi Sevgi’den; Hakkının alınmasına karşı, haklı olduğun davada kazanabilmek ve insanların arasında hak ile adil bir şekilde karar verebilmek  için niyet edebilirsiniz.

Hepimize şifa olması dileğimizle……..

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.