Evinizin Kapısına Arınma Bilişi Yükleme

0 11.890

Ho’oponopono Hawaii dilinde düzeltme anlamına geliyor. Ho’oponopononun çeşitli arınma araçları var. Bunlardan bir tanesi de herhangi bir nesneye ho’oponopono yüklemesi yapmak.

Evlerinize negatif enerjilerin ve bilişlerin gelmemesi için giriş kapınıza ho’oponopono yüklemesi yaparak arınma gerçekleştirebilirsiniz. Kapınızı açın ve kapının dışına elinizle dokunup “duyduğun, gördüğün ve şahit olduğun; ışık ve sevgi olmayan her şey için lütfen sıfır noktasına erişinceye kadar özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ediyorum ve seni seviyorum cümleleri ile arınma gerçekleştir. Benim de söylediğim her özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ediyorum ve seni seviyorum cümleleri senin arınmana da katkı olsun” niyetini sesli ya da içinizden söyleyin. Kapının önünde gerçekleşen her olay bu şekilde arınacak ve sizin evinize girecek insanların enerjisi temizlenecektir.

Bu dört cümleyi, onların kısaltmasını (ÜÖST, SÖLT, ÖLST), indigo, alohayı günlük yaşamınızın bir parçası haline getirdiğinizde zihninizde büyük yer açıldığını fark edersiniz.

Yasemin Derya Metin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.