Kişisel Dönüşüm için Yapılması Gereken İlk Adımlar

0 3.733

Kişisel Dönüşüm için Yapılması Gereken İlk Adımlar yazımızda hayatımızda bize tıkanıklık yaratan bir çok olay ile karşılaşabiliyoruz. Amacımız ilk önce bu konuları kendimiz çözmemiz. Bir çok dönüşümü kendimizin yapması mümkün. O güç her zaman içimizde vardı ve olacak.

Youtube videolarımıda bu dönüşümün ilk adımlarını gerçekleştirebilmeniz bir listeyi sizlere sunuyoruz. Gece uyumadan önce açıp dinleyebilirsiniz ya da gözlerinizi kapatarak sakin bir anınızda dinleyebilirsiniz. Mümkün olduğunca videoları hafif uyku halinde dinlemenizi öneririz. Kendinizle ilgili bir çok alanı hem keşfederek bulacağınız hem de şifalandırma şansız yakalayacağınız meditasyonlar hayatınızdaki blokajların dağılması konusunda yön verebilirsiniz.

Bazı yükleri artık hala kaldıramıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hepimiz yaşadığı ve olaylar karşısındaki dayanma güçlerimiz birbirimizden farklı. Bu nedenden görüşlerimiz ve yaşam tutunmamız o şekilde değişkenlik göstermektedir.

Sırayla izleyebileceğiniz YouTube videolarımızı iletiyoruz
Youtube Oynatla Listesi 
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.