Yaşamımıza Yeniyi Alabilme

0 2.867

Yaşamımıza Yeniyi Alabilme

Bazen yaşamımıza yeni bir şeyler dahil etmek isteriz ancak bu isteğimiz bizden uzaklaşabilir. İsteğimiz ruhumuza hizmet eden bir istekse onu yaşamımıza dahil etmenin yollarından biri de boşluk açmaktır.

Nasıl boşluk açacağımıza gelecek olursak; istekleriniz küçük ise eski olanlardan herhangi birini ihtiyacı olan bir başkasına vererek yeniye yer açmış oluruz. Eğer bizim hiç sahip olmadığımız ve daha yüksek maliyeti olan bir şey ise istediğimiz o zaman da artık kullanmadığınız bir başkasının kullanabileceği her hangi bir eşyanızı verirken; “almak istediğim … için yaşamımda yer açmak için sahip olduğum bu eşyayı veriyorum.” Niyeti ile bir başkasına verin. Çok hızlı bir şekilde hayatınıza almak istediğiniz yeni şeyler dahil olacaktır.

Evren boşluğu sevmez. Biz yaşamımızda boşluk alanı oluşturduğumuzda evrende bunun yerine yenisini bize gönderecektir. Bu ya hediye olarak ya da çok daha uygun fiyatla satın alarak hayatınıza girer. Evrende her şey denge üzerine kuruludur. Dünyasal sahiplenmeye aşırı değer verirseniz yaşamınızda tıkanıklığa neden olabilirsiniz.

Konforlu yaşamaya yetecek kadar isteklerimiz yaşamımıza ulaşsın. Evrensel bolluk tüm yaratılmışın doğuştan hakkı. Kendisi hakkı olmadığını düşündüğü için kişi kendi bolluğunu tıkamaya başlar. Yaratan sonsuz ve sınırsızdır. Yarattığı her şey için yeterli bolluğu da onu yaratırken yaratmıştır. Bizim için yarattığı güzellikleri saf kalple isteyelim. Paylaşalım ve her birey konforla yaşasın.

Paylaşmak sadece maddiyatla olmaz. Bilgi, sevgi ve sahip olduğumuz tüm güzellikler paylaşılabilir. Bu yöntemi yaşamınızda uygulayıp, faydasını gördüğünüzde paylaşabilirsiniz de.

Ben de yeni bilgilere yer açmak için sizlerle edindiğim bilgileri paylaşıyorum. Sevgi, birlik ve beraberlik ruhumuzu da her birimiz bir diğerimizle paylaşalım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.