Maddi Manevi Bolluğu Yaşamımıza Nasıl Çekeriz ?

0 14.983

Maddi Manevi Bolluk Hayatımıza Huzur Getirir

Bolluk varlığımızın en doğal halidir. Bolluk derken nedense hep para gelir akla… Yaşamımızda eksik ve henüz tam olarak gerçekleşmemiş herhangi bir başka alan olabilir;  mesela çok güzel bir iş, aşk, fikir, öz  güven, çokça zaman diğer olumlu şeylere sahip olmak. Bolluk bunların hepsi ve çok çok daha fazlasıdır. Maddi Manevi bolluk bize muhteşem bir hayat sunar.

Yüce Rabbimiz; her şeyi maddi manevi bol bol yarattı ve tüm yaratılmışların üzerine akacak şekilde programlayıp yaşamımızın her alanına yağmur gibi sürekli olarak yağdırmaya devam etmektedir. Tıpkı yağmur damlaları gibi; bu damlaları ne kadar alıp onlarla ne kadar ıslandığımız önemlidir.

Yukarıda sizlere kısaca bolluk’un tanımını yapmaya çalıştım. görüldüğü gibi sadece para anlamında değil her alanda bolluk ve zenginlik ile ilgili yazılarımı yazmaya devam edeceğim.

Sizlerle birlikte Allah’ımızın izniyle Sevgili Bolluk meleklerimizden yaşamımızın her alanına  “Maddi-Manevi” Bolluğu nasıl çekeceğimizi öğreneceğiz. İstediğimiz her ne ise (tabiki olumlu olarak) yüreğimizden akıp gelen “O” muhteşem sevgi seliyle ve de inancımızla tüm  yaşamımıza akması niyetimizle.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.