Yüce Yaradan Duamız

0 16.046

Şimdi gözünüzü kapayarak O güzel yüreğinize odaklanın ve tüm etrafınızdaki sevgiyi hissedin. Sizlerle Yüce Yaradan’ ımız ile bir olarak muhteşem bir DUA paylaşıyoruz. Burnunuzdan derin bir nefes alarak ciğerlerinizi dolduran havayı tamamen hissedin. Ciğerlerinize giren havayı hayal ederek kurduğunuz sevgi bağının tadını çıkarın.

İnsan bedeni muhteşemdir. Her zerresi ilahi gücün enerjisi ile doludur. Derin bir nefes çekerek ağzımızdan aldığımız her bir hava molekülünü ciğerlerinizi nasıl doldurduğunu ve genişlettiğinin zevkine varın. Nefesi derin derin burundan alın ve ağzınızdan verin.(örneğin; bir gülü koklar, bir mumu üfler gibi, keyifle) Bu işlem esnasında da eşsiz nefes almanın güzelliğini tekrar tekrar düşünün. Sadece nefes alıyor olmak bile hayattan sürekli mutlu olmak için yeterlidir. Yaşıyor olmanın, sevginin, nefes almanın her anını yarın yokmuş gibi yaşayın. Unutmayın muhteşem varlıklarsınız!

YÜCE YARADAN’A  DUAMIZ

Yüce Tanrım,

Bugün senin muhteşem ve eşsiz güzellikte evreni yarattığın gibi bizimde şahane bir yaşam hikayesi yaratmamıza ve yaşamama yardım et. Şu andan itibaren başlayarak bana yol gösterici ışığınla içimdeki iman sevgisini bulmama yardım et. Yaşamımım her anında, her sözümde, her hareketimde güzelliği yaymama yardım et. Hayatımın her anında sevgiyi sadece kendi hayatıma değil çevremdeki tüm insanlara ışık hızıyla yayılmasına yardım et. Yaradılışın en temel kelimesi olan “SEVGİ” kelimesini evrenin her zerresinde kullanmama yardım et.

Sevgili Tanrım,

Bana verdiğin yaşam hediyesinden dolayı tüm yüreğim senin için şükür ve minnetle dolu. Beni kusursuz yarattığının farkındayım ve sana sonsuz teşekkür ediyorum. Senin yarattığın kusursuzluğa kalbimin derinliklerinden inanıyorum. Ne olursa olsun kendimi koşulsuz şartsız sevmeme yardım et ki bu sevgiyi tüm yaşayan canlılarla paylaşabileyim. Sonsuz mutluluğu kendi yaşamımda yaratmama yardım et YÜCE ALLAH’ım…….Ve Öyle de Ol’du. Şükürler Ol’sun.

AMİN….

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimizle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.