Özgürlük Duası

0 31.497

Merhaba Sevgili Canlar,

…Özgürlük Duası…

Evrenin yaratıcısı, Bugün bizimle sevgiyi paylaşmanı istiyoruz. Gerçek adının SEVGİ olduğunu biliyoruz. Seninle iletişim içinde olmak aynı vibrasyonu, aynı titreşimi paylaşmak demek. “Çünkü evrende varolan tek şey sensin.” Bugün bize senin gibi olmamız için yaşamı sevmemiz için, yaşam olmak, sevgi olmak için yardım et. Özgürlük Duası bizimle olsun.

Bize senin gibi sevmemiz için yardım et. Koşulsuz, beklentisiz, görevsiz, yargısız.

Kendimizi yargılamadan sevmemiz ve kabul etmemiz için bize yardım et. Çünkü kendimizi yargıladığımızda suçlu buluyoruz ve cezalandırıyoruz.

Başkalarını koşulsuz sevmemiz için bize yardım et. Onları yargılamadan kabul etmemiz için bize yardım et. Çünkü onları yargıladığımızda suçlu buluyoruz ve cezalandırıyoruz. Başkalarını reddettiğimizde kendimizi reddediyoruz, kendimizi reddettiğimizde Seni reddediyoruz. Yarattığın her şeyi koşulsuz sevmemiz için bize yardım et. Bugün yüreğimizi ve duygusal zehrimizi temizle.

Zihnimizi yargılardan özgürleştir. Böylece saf huzur ve saf sevgiyle yaşayabilelim.

Bugün çok özel bir gün. Bugün yüreklerimizi yeniden açıyoruz ve birbirimize “Seni Seviyorum” diyoruz. Korkmadan ve sevgiyi hissederek. Bugün  kendimizi sana sunuyoruz.

Bize gel, sesimizi, gözlerimizi, ellerimizi, ve yüreklerimizi kullan. Kullan ki sevgiyi herkesle paylaşabilelim

Yüce Tanrım, Bugün tıpkı Senin gibi olmamız için bize yardım et. Bugün bize verilen her şey için şükranlarımızı sunuyoruz- özellikle kendimiz olabilme “Özgürlüğümüz için”. Sonsuz teşekkürler…. AMİN

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle….

(Don Mıguel Ruız “Dört Anlaşma Kitabından“)

Tüm Dua Listemiz için Tıklayın…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.