1.Gün – Sabah: Bedenim & Akşam: Sağlığım

2 679

Biricik Allah’ım:

  • Sabah; “Bana vermiş olduğun “Bu Muhteşem Bedenim İçin Şükürler olsun”. 
  • Akşam; Bana vermiş olduğun “Bu Muhteşem Sağlığım için Şükürler olsun.”
  • Instagram’a ya da Facebook ya da Websitemize yorum olarak: “Şükür çalışmasına katılmaya niyet ediyorum yazabilir, Sevdiklerinizi ve arkadaşlarınızı etiketleyerek çalışmaya davet edebilirsiniz.

Sabah ve Akşam sadece yaşamımızdaki en az 2 şey için Şükür Çalışması birlikte yapmaya niyet ettik; Çalışmamıza ne kadar çok katılımcı eşlik ederse bir o kadar kuvvetli olur tabi ki kollektif alanı da bu yapılan muhteşem şükürler  çok güzel bir şekilde etkiler. Sosyal medya hesaplarından ya da siteden fark etmez “HEP BİRLİKTE KALPTEN ŞÜKREDELİM.”ki Şükrümüz her daim artsın. Çalışmayı yaptıkça rahatladığınızı hissedeceksiniz.Yaşamımdaki tüm enerjilere teşekkür ediyorum. Bu arada sizlerin de kendi şükürlerinizi bizlerle paylaşmanız muhteşem olur. Hep birlikte daha iyiye, daha  güzele ulaşmak  Yüce Allah’ın bizlere bahşetmiş olduğu şahane bir yaşamı yaşamak için el ele olmak niyetimizle. Ve Öyle de Ol’du. Sonsuz Şükürler Ol’sun.

Çalışmamız hepimize şifa Ol’sun.

Not: (Bu çalışmaya katılan her bir arkadaşımız Alma  Verme dengesi için sokaktaki güzel canları  doyurabilir su verebilir. Onlara Sevgisini verebilir. İçinizden  her ne geliyorsa. Sevgilerimizle)

Dileyen Alttaki Meditasyon Çalışmalarını Yapabilir. 

  1. Almitra Tara diyor

    21 günlük şükür çalışmasına katılmaya niyet ediyorum. Oyle de oldu

  2. Arzu Demirel diyor

    21 günlük şifa çalışmasına katılmayı niyet ediyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.