Astroloji Nedir ?

0 2.071

Astroloji nedir? 

Astroloji dediğimizde ilk akla gelen tabiki burçlardır.  Ancak bunun çok çok daha ötesinde gezegenleri ve konumlarını baz alarak yapılan, yorumlara dayanan öğrenmesi zaman alan ancak uzmanlaşması ömür boyu süren uçsuz bucaksız bir ilimdir.

Doğduğumuz an çok özel ve astrolojik açıdan da çok önemlidir.  Bunun nedeni kişiye özel astroloji haritası kişinin doğum tarihi, saati ve yerinin baz alınmasıdır.  Doğum lokasyonumuz önemi ise dünya üzerinde bulunduğumuz yere göre gezegenlerin konumu ve birbirleri ile yapacağı açı değişiklikleridir.

Astroloji ne içindir?

Parmak izi nasıl kişiye özelse haritası da aynı şekilde kişiye özeldir. Haritanızda hayatta zorlanılacak durumlar, olmayan şeylere neyin engel olduğu, çalışacağınız ve test edileceğiniz konular üzerinde durulmaktadır. Bu açıdan bakıldığında hayatı kolaylaştıran bir unsur olarak düşünebiliriz. Yakındığımız ve kendimize sorduğumuz bir çok sorunun ( neden zengin değilim? Neden bunlar başıma geliyor? vs.) cevabını öğrenebiliriz.

Astroloji danışmanlığı kişinin potansiyelini ortaya çıkarmak, neler yapabileceğini anlatmak, gereken engelleri ve gitmesi gereken yolu tarif etmek için vardır ve bu bilgiler ile kişi hayat yolunu daha rahat ve farkındalıklı yürüyebilir.

Güliz Kına

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.