Astroloji Haritası

0 7.500
Neden Astroloji Haritası Çıkarılır?

Astroloji haritası bir kişinin hayatında zorlanacağı dönemleri, şansının bol olacağı alanları, yaşadığı olayların sebepleri ve olası sonuçlarını tespit etmek ve genel olarak yürüdüğü yolu kişiye anlatmak mümkündür.

Ayrıca kişiye uygun olan meslekleri, para akış zamanları ve hayatıyla ilgili birçok konuya cevap bulabilmekte mümkündür. Yapılması planlanan yatırımlar, girişimler, seyahatler ve daha birçok konu için uygun zamanlamaya bakılarak buna göre planlamalar yapılabilir.

Astroloji sadece geleceği okuma yolu değil aslında yaşananları açıklayan ve insanın bu hayattaki yoluna ışık tutan güzel bir araçtır. Doğum saatini bilmeyen kişiler için öncelikle rektifikasyon yaparak doğum saati ayarlaması yapılması daha sonra danışmanlık alması önerilir.

İlk astroloji danışmanlığı alındığında natal harita – doğum haritasının okunması ve 1 yıllık dönemin yorumlaması yapılır. Sonrasında ise yine yıllık okumalar ve olay bazında okumalar yapılabilir. Kişiler çocukları içinde danışmanlık alarak genel hayat yorumlamalarının yanı sıra kuvvetli oldukları alanların ve mesleklerin belirlenmesi sağlanabilir ve çocukların doğru alanlara yönlendirilmesinde destek alabilirler.

İlişki Astrolojisi

iki kişinin haritası çıkarılarak üst üste oturtularak (sinastri haritası) kişilerin uyumuna bakılır ve ilişkinin dinamikleri hakkında yorum ve öngörüler yapılabilir. Bu yorumlardan kişilerin uyumlu olduğu alanlar, sıkıntılı olabilecek alanlar ve uzun vadeli bir birliktelik olup olmayacağı okunabilir. Bu okuma için kişilerin doğum tarihlerinin yanı sıra saatlerinin en yakın şekilde bilinmesi önemlidir.

Güliz Kina

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.