Boğa Burcunda Yeni Ay – 15 Mayıs 2018

0 2.159

Boğa Burcunda bugün gerçekleşen yeni ay ile hayatımızda birşeyleri netleştirmek ve sağlam temellere oturtmak için fırsatlar elde edebileceğiz. Boğa burcu finans konuları ile, aşk ve ilişkiler ile ilgilidir ve düzeninin bozulmasını sevmez. Garantici bir yapısı vardır Boğaların, sevdiklerine, düzenlerine bağlıdır ve değişim sevdikleri konular arasında değilir ama yeni ayın arkasından Uranüs’ün de Boğa burcuna geçtiğini düşünürsek önümüzdeki 7 yıllık süreçte işler pekte öyle olmayacak. Bu yeni ayda aslında uzun vadeli yaşanacak değişimlerin temellerini atıyor olacak.

Yeni Ay haritasında Toprak elementindeki yoğunluk dikkat çekiyor, yani aslında hayatımızda birşeyleri somutlaştırmak ve bir düzen tutturmak isteyeceğiz ama bu pekte mümkün olmayacak. Kul kurar, kader gülermiş derler, bu yeni ayda aslında biraz öyle olacak. Biz planlar yapacağız ama işler pekte planladığımız gibi olmayacak. Aşk ve ilişkiler konusunda yeni açılımlar, balangıçlar, beklenmedik ve sürprizli durumlar yaşanması bu dönemde söz konusu. Biz birini düşünürken karşımıza sürpriz ve hatta daha iyi birisi çıkabilir ve biz kendimizi üzdüğümüz günlere acıyabiliriz. Yine finansal konular, eğitimle ilgili konular, kendimizi geliştirmek için alacağımız eğitimler de bu yeni ayın konuları arasında.

Yeni bakış açılarına sahip olmak, para ve ilişkilerle ilgili algılarımızı değiştirerek hayatımızda büyük değişimler yaşamak bu yeni ayda mümkün. Hayatta en önemli değişimler bakış açımızı değiştirdiğimiz zaman yaşanabilir. O yüzden algınızı değiştirmek için alacağınız eğitimler, yapacağınız çalışmalar ve öğreneceğiniz bilgiler bu dönemde önemli olacak. Her ne kadar yeni ay sabit bir burçta oluyor ve biz aslında sabitlik arayışında olacaksakta bazen en güzel düzenler değişimlerden doğarlar, o yüzden bu yeni ay ve sonrasında da akışta olmak, gelen değişimlere açık olmak ve bize söylenenlere kulak vermek önemli olacak. Yine finansal konularda da çeşitli şanslar, yeni başlangıçlar söz konusu olacak. İş konularında gelişmeler yaşamak isteyenlere, para bekleyenlere ve alım -satım yapmak isteyenlere iyi haberler bu dönemde gelebilir. Hayrınıza olan değişimlerin kolaylıkla yolunuza geldiği bir yeni ay süreci olması dileği ile…

Astroloji Danışmanı: Astrolog Güliz Kına

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.