H.Z. SÜLEYMAN Peygamber’in Dua’sı – Peygamberlerimizin Evrensel Kitabımız Kuran-ı Kerim’de Geçen Dua’ları

0 372

Selamlar,

Sizlerle bildiğimiz elimizde mevcut olan Peygamberlerimizin Evrensel Kitabımızda Kuran-ı Kerim’de geçen benimde okudukça rahatladığım bazı Dua’larını  paylaşıyor olacağız. Hepimize Şifa Ol’sun. Kalpten inanarak huşu içinde İyi okumalar diliyoruz.

H.Z. SÜLEYMAN (a.s.)

“Rabbi! evzi’ni en eşküra ni’metekelleti en’amte aleyye ve ala valideyye ve en a’mele salihan terdahü veedhılni bi-rahmetike fi ibadikes-salihin.” (Neml Suresi, 19. Ayet)

“Ey Rabbim! bana ve anama-babama verdiğin nimete şükretmemi ve hoşnut olacağın iyi iş yapmamı gönlüme ilham eyle ve rahmetinle beni iyi kullarının arasına dahil et.”(Neml Suresi 19.ayet)  

Kalpten samimiyetle yapılan bizlerin en yüksek iyiliğine olan; Yüce Yaratıcımız senin bildiğin bizim bilmediğimiz dualarımızı kabul et. Yüce Allah’ım Senin istediğin gibi bir kul olmam için lütfen bana yardım et. 7 ceddim ve ben dahil geçmiş, şimdi, gelecek dahil  hepimizin bilerek yada bilmeyerek yaptığımız günahları bağışla, affet. Sen bağışlayanların en büyüğüsün. Ulular, Ulusu Güzel Rabbim; Benim ve Bütünün en yüksek hayrına şifa olmasına niyet ettim, Ve öyle de Ol’du. Şükürler Ol’sun. Yüce Rabbimize….

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimizle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.