Teslimiyet Duası

0 25.707

Okudukça rahatladığım çok güzel bir dua “teslimiyet duası” hepimize şifa olması niyetimizle;

Her günle bana verilmiş Ol’an  dünya yaşamı için şükrediyorum. Aklım, bedenim ve yaşamım için şükrediyorum. Şifa bulmak, vermek ve aydınlanmak için Ol’an arzuma şükrediyorum. Benliğimi İlahi sistemin benliğine bırakıyorum. Akışa direnmeden kendimi bütünün hayrına ve en yüksek iyiliğine teslim ediyorum. İlahi bilgiyi taşıyan ışığı ve bu ışıkla çevremi aydınlatmayı seçiyorum. İnsanları affetmeyi ve onları sonsuz bir şekilde sevmeyi seçiyorum. Kendi varlığımı ve İlahi bilgeleri, bilgelikleri onurlandırmayı seçiyorum. Değişimi seçiyorum ve değişime güveniyorum. Biliyorum ki her şey İlahi planda benim iyiliğim ve güvenliğim için.

Yüce Yaradanım, bana verdiğin ruha ve bedenime rehberlik et. Sade bilgelikle dolup bu bilgeliği yaymak talebimdir. Her güne, bedenim, ruhum, kalbim ve zihnim sevgi saçarak daha güçlü başlasın. Saf olmayan her şey zihnimi, kalbimi ve bedenimi terk etsin. Bedenimin her hücresi, varlığımın her zerresi bilgelik ile dolsun. İlahi aşka, bilgiye, aydınlığa kavuşmaktır dileğim. Kendi derinliğimi, içimdeki güzelliği ve yaradılışımdaki hakikati bulmama yardım et. Varlığım tüm varlıkların hayrı için evrensel sevgi ve ışıkla aydınlansın. Şu andan itibaren sonsuza kadar.  Ve  öyle de Ol’du. Şükürler Ol’sun. Sonsuz teşekkürlerimle Yüce Yaradanım.

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Teşekkürlerimizle

(Alıntıdır.).

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.