Zihinsel Güç

0 9.064

…Zihinsel Güç…

Zihinsel Güç Tanrı vergisi olup, İlahi güçten gelir. Eğer zihnimizi bu gerçeğe yoğunlaştırırsak bu büyük güce ayarlanabilir, uyumlanabiliriz. 

Nicola Tesla

Mucit, fizikçi ve elektrofizik uzmanı Tesla, zihnimizin bize ne kadar güçlü olduğunu ifade ediyor. Düşüncelerimizle istersek pozitifi, istersek negatifi çok rahat şekilde hayatımıza çekebiliriz. Evrenin yasalarında olduğu gibi neye tamamen yoğunlaşırsak onu yaratmaya başlarız.

Elektriğin kablosuz taşınmasını icat eden Tesla, isteklerimizi tamamen zihnimizde hayal ederek onu yaşadığımızı düşünürsek eğer sürekli bunu yapmaya devam edersek zamanla istediğimiz gerçekliğin içerisinde yaşadığımızı görürüz diyor. Aslında istediğimiz hayatı yaşamak tamamen elimizde. Hiç umudumuzu kesmeden, asla hiç bir şüpheye düşmeden, tamamen dileklerinize odaklanıp hayal edip onla yaşayın. Zihnimizin gücü biz insanoğluna Tanrı vergisi olup İlahi güçten gelir.  Yüce Allah yaşamak istediklerimizi yaratma gücünü tüm insanlara vermiştir. Çünkü hepimiz Yüce Yaradan’ın birer parçasıyız. Onun için hayal edin hayallerinize ilk önce siz inan ki hayalleriniz gerçekleşmeye başlasın.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle…

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.