Acıdan Özgürleşmek

0 1.975

Acıdan Özgürleşmek

İnsanlık olarak genel olarak farkında olmadığımız enerjisel besin kaynağımız acıdan beslenmek. Bu beslenmeyi fark etmediğimiz sürece yaşamımıza acı yaşatacak deneyimler çekeriz.

Bizi üzen insanlar, olayları mıknatıs gibi kendimize çekeriz. Daha sonra da bu kadar terslik yaşamamıza şaşar kalırız. Lütfen yazıyı okuduktan sonra kendi yaşamınızı kontrol edin. Anılarınızın besin kaynağının acı mı yoksa haz mı olduğuna bakın. Hazzı yaşamak için daha çok mutluluğumu hayatınıza çekmişsiniz yoksa acıyı yaşamak için daha çok hastalık veya duygusal olarak sizi olumsuz etkileyecek olaylar mı çekmişsiniz. Okuduklarınız, izledikleriniz, dinledikleriniz hangi duyguyu size sunuyor. Arabesk dinleyip ben haz odağında yaşıyorum diyemezsiniz. Eğer bunu diyorsanız kendinizle yüzleşmekten kaçıyorsunuzdur.

Değişimi sağlamak için önce ne olduğumuzu fark etmemiz gerekir. Yeni yıla girmeden önce geçmişinizi kontrol ederek yeni yılda yeni bir yaşamı kendinize kurgulayabilirsiniz. Bunu nasıl kurgulayacağınızı bilmiyorsanız benim burada yazdıklarımı ya da internet sitemizdeki yazdıklarımı okuyarak kurgulayabilirsiniz.

Hepimiz mutlu bir yaşamı hak ediyoruz. Sadece çoğumuz yaşadığımız yaşamın farkında değiliz. Başkaları bize bir yaşam yaratmış da biz o yaşamı yaşıyormuşuz gibi davranıyoruz. Kendi yaşamınızın sorumluluğunu aldıktan sonra yaşamımızı yeniden kurgulayacak güce ve bilgeliğe ulaşabiliriz. Eşinizi, çocuğunuzu, patronunuzu, anneniz, babanızı suçlayarak sadece daha mutsuz yaşadığınız anları arttırabilirsiniz.

Haydi! Besin kaynağımızı bulup yeni yaşamımızı ve Yeni Dünyayı yeniden kurgulayalım. Şu andan itibaren dileyen herkesin yaşamına, ömrünün sonuna kadar sağlıklı, konforlu, huzurlu, mutlu, neşeli, canlı, enerjik, bolluk içinde, Yaratanla birlik içinde, pozitif/aydınlık insanlarla ve ruhsal rehberlerle bir arada olduğu anlar dahil olsun. Yaşamına ruhuna, dünyaya ve insanlığa pozitif fayda sağlasın. Yaşam ve ölüm döngüsü kaostan, terörden, doğal afetlerden, kazalardan özgür olsun. Niyetinizdeki açıklar evrenin pozitif kanalı tarafından tamamlansın.

Spiritüel Rehber&Danışman Yasemin Derya Metin

Danışmanlık almak için tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.