KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

KARGO BEDAVA

Serafina Butik, Meleklerle Gücünüzü Keşfedin sayfasının resmi butiğidir. Sevgiyle hazırlanan ürünlerimiz umarız sizinde hoşunuza gider. Işığınız Parıldasın!

Esma-ül Hüsna (EL-BERR) ile Şifa Bulmak için & 202 Kere & Tüm Bağımlılıklardan ve Zorluklardan Kurtulup, İşlerimizi Kolaylaştırmak İçin

0 4.162

Merhabalar,

Cuma Gününün Gezegeni: ♀️VENÜS (Zühre-Çobanyıldızı),

Venüs Neyi Yönetir: Aşk, Eğlence, Güzellik,

Rengi: Beyaz, Yeşil, Pembe, Lila vb.

Hizmet Meleği: ANYAİL

Madeni: Bakır

Burcu: Boğa (Sevr)

Notası: La

Tüm bağımlılıklardan (alkol, kumar, sigara, uyuşturucu vb) ve yaşamınızda ki zorluklardan kurtulmak ve işlerimizi kolaylaştırmak için; Cuma günleri okuyacağımız Esma-ül Hüsna’dan Yüce Allahı anacağımız isimlerinden biri Olan Esma’yı sizlerle aşağıda paylaşıyoruz.

EL-BERR (202 Kere)

ANLAMI: Kullarına iyilik, güzellik, kolaylık sağlayan, ihsanı, nimetleri bol olan.(İyilik Kaynağı)

Evrensel Kitabımız Kur-an’ı Kerim; Tur Suresi, 28. Ayet’inde der ki; “Şüphesiz biz bundan önce (yalnız) O’na yalvarırdık; (ve O bize şimdi gösterdi ki) Yalnız O’dur gerçekten iyilik eden ve gerçek rahmet kaynağı!”

NİYETİMİZ: İlahi Sevgi’den;Tüm bağımlılıklardan (alkol, kumar, sigara, uyuşturucu vb)  yaşamınızda ki zorluklardan kurtulmak ve işlerinizin kolaylaşması için niyet edebilirsiniz.

Hepimize Şifa Olması dileğimizle……..

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle…

Esma-ül Hüsna’lar  (Allah’ın 99 İsmi) Hangi Esmalar Hangi Günlerde Okunur ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.