Nefes ile Sorunları Çözün

0 1.919

Zihin 🌉 Vücudumuz arasında köprümüz nefes alıp vermemizdir. 

“Nefes ile Sorunları Çözün”

Zihinin gücümüzün farkında olmamız kontrolü ele alamızla eş değerdir. Hayatımızı ve kaderimizi düşüncelerimiz sayesinde yaratımı gerçekleştirmekteyiz. Kuantum fiziği göz önünde bulundurduğumuzda maddelerin olasılık titreşimleri gerçeklikleri oluştururlar. Burdan bağlayacağımız nokta ise nefes kontrolü ile zihin kontrolünü sağlayarak hayatlarımızın mimarı olabiliriz.

Hayatımızda engellerle karşılaşmamız her zaman olan birşeydir. Canımı sıkan olaylar veya fiziken acı çektiğimiz durumlarda kısa süreli ve hızlı bir etki için nefes yönetimini kullanarak çözümleyebiliriz. Stresli bir durum ile karşı karşıya gelmeden derin derin nefes almak metabolizmamızı düzenleyecektir. Sıkıntı yaşayacağımız bir çok durumdan bizleri kurtarabilir.

Kaliteli Yaşam İçin: Nefes alırken burun ve diyaframı kontrol ederek kullanmalıyı örenmeliyiz.

Aklınıza geldikçe nefesinizi takip edin. Kendinizi dinleyin. Siz farkındalığı yakalamaya başladığınızda hayatınızda meydana gelecek süprizlerde sizi mutluluğa doğru sürükleyecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.