Oğlak Burcunda Ay Tutulması!

0 3.796

Oğlak burcunda 5 Temmuzda yaşayacağımız Ay tutulması burçlara neler getiriyor?

OĞLAK Burcunda Ay Tutulması!

#Oğlak burcunda #Ay tutulması 5 Temmuz Pazar günü sabah 07.44’te 13 derece Oğlak burcunda gerçekleşecek. Tutulma sırasında Aslan burcu yükselecek fakat yöneticisi ve tutulmanın parçası Güneş gizli saklı bir hane de yerleşmiş olacak. Güneşe yakınca geri giden Merkür, Ayın yanında ise yine geri giden Jüpiter var, bunlar ne demek ki acep? Şimdi açıklıyorum;

#Oğlak – #Yengeç tutulmaları 13 Temmuz 2018’de başladı ve 2 yıllık süreçte maddiyat ile maneviyat arasındaki dengeyi bize hatırlatmak için çalıştı. Para mı? Huzur mu? Para huzur getirir mi? Yoksa hayattaki en değerli şey daha elle tutulmayan şeyler mi? Sevdiklerimiz, sağlık, huzur ve rahatça alınan bir nefes gibi sorularını sordu. Hatta bu soruları cevaplamamız için depremler, felaketler, virus, maddiyat kaygılarını da beraberinde getirdi. Yengeç annelikle, beslemek ve beslenmekle alakalıdır, duygusal güvencede olma ihtiyacı demektir, hani bir bebeğin annesinin kokusunu araması gibi. İşte bu dönemde hayatımızdaki sorularda sevilme ihtiyacın yüzünden hangi durumlara nedensiz katlanıyorsun? Sevgi bu mu gerçekten, bu işlerin içinde maddi güvencede olma ihtiyacı da var mı? Hayatta herşeyin üzerinde bir ilahi güç ve yönetim olduğunu bazen birşeylerde fazla direnmenin ve kontrol etmeye çalışmanın zorluğunu anladık bu dönemde. Birşeyleri akışa bırakmaya en çok direnen burçtur Oğlak burcu, tabii haritamızda bulunduğu alan konularında bizde bu direnci gösteriyoruz. İşte tam da konusuna uygun 2 senedir kul kurar kader gülermiş lafını yaşadık, büyük büyük planlar yaptık ama bu planlar bozuldu. Şimdi ise hayatımızda neyi nasıl değiştirmemiz gerektiğini daha iyi biliyoruz (veya umuyorum ki biliyoruz) işte bu tutulma serisinin de sonuna geldik, artık yaz sonu itibari ile etkisi ve kuvveti azalacak tutulmaların son perdesi ise şimdi. 2028 yılında bu tutulmaları tekrar yaşayacağız o zamana kadar şimdilik veda ediyoruz ama dersimizi de alarak. Oğlak burcu ne de olsa başöğretmen modundadır, o yüzden son sorularını soracak dersler anlaşıldı mı diye.

—> Devamını Güliz Kına Astroloji sitesinizden okuyabilirsiniz. TIKLAYIN!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.