2-8 Nisan haftası Astrolojik Yorumu

0 2.608

2-8 Nisan haftası Astrolojik Yorumu

İyi haftalar! Terazi burcunda hafta sonunda yaşadığımız dolunay sonrasında biraz daha içe dönük ve düşünceli bir şekilde haftaya başlıyor olacağız. Hislerimiz aktif, düşüncelerimiz yoğun ve gelecek planları aklımızda olacak.

Haftanın günlerine bakarsak;

Pazartesi ve Salı günlerinde Ay Akrep burcunda ilerliyor olacak, hislerimiz kuvvetli ve hırslarımız gündemde olacak. Yapmak istediklerimiz yapamadıklarımız ve bir nevi geçmiş ile hesaplaşmalarımız gündemde olacak. Salı gününde Ayın Jüpiter ile kavuşumu bizi hayata daha açık yapacak, hislerimiz kuvvetlenecek ve evrenle iletişimimiz artacak, bugün ne istediğinize dikkat edin gerçek olabilir.
Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü sabah saatlerinde Ayın Yay burcunda ilerlemesi ile birlikte enerjimiz yükseliyor olacak.  Dışarılarda olmak, birçok aktiviteye katılmak söz konusu olacak. Bugünlerde hayat enerjimiz yüksek olacağından, birçok iş için girişimler yapabilir ve birçok şeyi halledebiliriz. Spor yapmak, seyahat planları yapmak veya kısa bir seyahate gitmek söz konusu olabilir bugünlerde.
Cumartesi ve Pazar günlerinde Oğlak burcunda ilerleyecek ay bize sorumluluklarımızı hatırlatıyor olacak, haftasonunda yapmamız gereken işler, gitmemiz gereken yerler gündemimizde olacak. Biraz kendimizi sıkkın hissedebileceğimiz ve sorumluluklar altında boğuluyor gibi olacağımız bir haftasonunda olacağız. Ayın Mars, Satürn ve Plüton ile kavuşumları olaylar bazında bir şeyler yaşamamız ve bize bazı dersler anlatması konusunda etkili olacak. Önemli bir haftada olacağız hayatımız açısından güzel kararlar ve gelişmeler olması dileği ile…

Astrolog Güliz Kına

danışmanlık almak için tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.