9.9 Enerji Kapısı (Yeni Ay’da)

2 6.010

Merhabalar,

Yeni Ay’a yaklaşırken;  İlk önce 9 sayısının Melek sayılarında ne anlama geldiğine bir bakalım; Işık İşçileri göreve çağrılıyor. 9 rakamı yaşam amacımızı gerçekleştirme yolunda tüm ön koşulların tamamlandığı Oyalanmayı bırakıp eylem adımlarını atma zamanının geldiği anlamına geliyor. Yeni Ay’a yaklaşırken   “9.9 Enerji Kapısı” açılıyor.  Yeni ay bildiğiniz gibi yaşamımıza  yeni başlangıçlar yapmak için çok güzel bir zaman. “Yeni ay” Başak Burcu’nda  gerçekleştiği için Başak Burcu’nun etkisi de bizleri başarıya yönlendirebilir. (Ay’ın 15. de) Hayatımızı en mükemmel düzeye getirmek üzere tüm kusurlarımızı ve aksayan yönlerimizi kolayca farkedebileceğimiz. Ve de geçmiş tecrübelerimizle değişim, dönüşüme, yeni fırsatlar ve yeni fikirlere de açık olacağımız bir zaman dilimi. Yeter ki kendi gücünüze güvenin ve her şeyin en iyisine, en şahanesine layık olduğunuzu bilin. Bu muhteşem güçlü enerji portal’ında Bütün yaşayacağımız olaylar hayatımıza farklı bir şekilde yenilik getirerek farklı şekilde yaşamlarımızı etkileyebilir. Her şey sizin elinizde.

Bir de her şeyden önce bu enerjilerin tüm enerjileri etkileyeceğini söyleyebiliriz. Bununla beraber kendimizi daha fazla  hassas bir yapıda da hissediyor olabiliriz. “Aman dikkat” Kendinizi böyle bir durumda hissettiğiniz zaman her şey yolunda deyin.”

9.9 Enerji Kapı’sının Etkileri

9.9 enerji kapısının açılması ile birlikte bilmediğimiz ve bilmek istemediğimiz şeylerin öğrenebilme durumu ile karşı karşıya kalınabilir. Öğrendiğiniz şeyler sizi zorlayabilecek şeyler olması ile birlikte ihtiyacınız olacak yöne doğru sizi yönlendirebiliyor da olabilir. Tüm enerjiler ortak bir payda da buluşuyor olması farklı enerjisel alışverişleri doğurabilir.

Farklı enerjilerin birleşeceği bu dönemde hepimiz için en güzel ve hayr’lı olan muhteşem dönüşümleri yaşamamız dileğimizle …”Çünkü her birimiz her bir şeyin en iyisine layığız. Seviliyorsunuz………”

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Sevgilerimizle

 1. Senay diyor

  Merhaba,
  bu sabah yerde iskambil kagidin sinek 9 lusunu gördüm, ilk o an bu sayinin anlamini merak ettim… sonra sürekli araba plakalarinda yine gözüme 9 carpti ardi ardina 5-6 araba da illa bi 9 sayisi vardi…bu yetmezmis gibi is arkadasimin üzerindeki T-shirtinda 9 sayisi ile karsilastim…
  Meleklerime bu mesajlari icin sükrediyorum, fakat ne yapicagimi anlamadim.. Eyleme nasil gecicegimi bilemiyorum… yoksa sadece haber mi veriyorlar isik iscilerinin görevde olup ve eyleme gecmeye basliycaklarinimi bildiriyorlar bana? birsekilde gözlerimi acmama yardimci olursaniz sevinirimm.. Bu ilk deneyimim isaretleri yeni yeni görüp anlamaya calisiyorum… simdiden vericeginiiz cevap icin cok tesekkür ederim.. Sevgiyle kalin

  1. Ali Umut diyor

   Mesajlar her zaman kişiler özeldir. O yüzden kendiniz keşfetmeniz gerekiyor. https://meleklerlegucunuzukesfedin.com/melekler-ve-melek-sayilari/ belki şu yazımız size bir nebze yol gösterebilir. Sevgide ve Işıka Kalın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.