Neşeli Şefler

Melekler ve Melek Sayıları

1 435.990

Melekler ve Melek Sayıları Bize Çok Şey Anlatabilirler

Bütün ömrümüz boyunca her yerde bir şekilde sayılarla karşılaşıyoruz. Bu sayılar kimi zaman bize birşeyler anlatmak istiyor. Kimimiz farkına varıp verilen mesajı alıyoruz kimimiz ise sadece bir sayı deyip geçiyoruz. Melekler ve Sayılar yazımız ya tek bir sayıyla ya da sayı dizeleriyle iletişime geçen meleklerin bizlere ne anlatmak istediklerini kısaca bilgi vermektedir.

Hayatımızda bir çok şeyi planlarken sayıların anlamlarını göz önünde bulundurursak hayatımız çok daha kolay ve keyifli hale gelecektir.

Ayrıca en çok gördüğünüz sayıları aşağıdaki açıklamalarla birleştirerek iç sesinize yönelip size ne demek istediğini sorun. Yine en güzel cevabı kendinize yüreğinizinden gelen içsesiniz en doğru olanı söyleyecektir. Başka birinin yorum yapmasına gerek yoktur. (Mümkünse bu sayıların ne anlama geldiğini print edip veya bir kağıda yazıp yanınızda taşırsanız gördüğünüz sayıları çok rahat yorumlayabilirsiniz.)

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Sonsuz Teşekkürlerimizle…

0

Allah seni seviyor!

Kendinize güvenmeniz gerektiğini  işaret ediyor. Sıfır sayısını gördüğünüze Yüce Allah ile bir olduğunuza ve Yaradanın sonsuz sevgisini içinde hissetmenizi hatırlayabilirsiniz. Bunun dışında bir şeylerin sonuçlanacağını gösterir. Kafanıza takılan ve belirsizliğini koruyan konularda artık çözüm zamanının geldiği ve rahatlayabileceğinizi size bildirir.

1

Düşüncelerine dikkat et!

düşüncelerinle yaratıyorsun anlamına gelmektedir. Bir sayısını gördüğünüzde hemen düşüncelerinizi izlemeye ve negatif şeyler düşünmemeye dikkat edin. Mümkün olduğunca hayatınızda istediğiniz iyi  güzel dileklere odaklanın ve kalbinizin en derininden onu hayal etmeye başlayın. Fırsatların kapısı aralanmaya başladı artık sadece onu açmaya hazır olun. Düşüncelerin maddeye dönüşmek istiyor ve evren bu konuda sana yardım ediyor. Eğer ki düşüncelerinize odaklanamıyorsanız  ve sıkıntı yaşıyorsanız meleklerden derhal yardım isteyin.

2

Meleklerin senin yanında! her şey yolunda inancını korumaya devam et.

Eğer ki bir işin ortasındaysanız ve nasıl gideceğinizi bilmiyorsanız sakin olun. İki sayısını görüyorsanız melekler seninle birlikte ve olaylar gayet olumlu sonuçlanmaya doğru gidiyor. Yanlış düşüncelere kapılma, derin bir nefes al ve her şeyin iyiye doğru gideceği inancını kalbinin derinlerinden hisset. Pozitif düşünerek sadece olumlu kalmaya odaklan.

3

Aydınlanmış üstadlar sana yardım ediyorlar.

Bu destek genelde kendinizi yakın hissettiğiniz aydınlanmış üstadlardan gelir.  Örnek olarak Mevlana, Buda vs. verebiliriz.  Yükselmiş üstadların sana olan sevgi ve yardım ellerini hissetmelerini istiyorlar. Bize çok önemli bir mesaj verdiklerini ve ihtiyacımız olan gücün içimizde olduğunu artık onu kullanmamız gerektiğini anımsatırlar. Aydınlanmış üstadların arkadaşlığı ve yol göstericiliği bir şeyleri çok daha iyi anlamımıza ve durumların olumlu sonuçlanmasına ön ayak olacaktır.

4

Melekler seninle! Bu işi melekler hallediyor onlara bırak! İçinizi rahat tutun.

Dualarınızı duyduklarını ve sana yardımda olduklarını bilin. Dört sayısını görmeniz dileğiniz ve istediğinizi melekler zaten duydu ve onun gerçekleşmesi için etrafınızı sarmışlar anlamına gelir. Derin bir nefes alın sonrasında onların O İlahi  gücünü etrafınızda hissedin. Meleklerin yardım elleri üzerinizde ve istediğiniz  her ne ise gerçekleşmeye başladı.

5

Doğru yoldasın,

daha iyiye doğru  belirgin bir değişim meydana gelmekte! bu yaptığını yapmaya devam et! Melekler yaptığın  işte yanında ve seni  destekliyor anlamına geliyor. Kendini hazırlamaya başla çünkü hayatında çok büyük değişimler gerçekleşmeye başlıyor. Eğer bir iş üzerindeyseniz ve beş sayısını gördüyseniz, o işin doğru olduğuna gönül rahatlığıyla o işe devam edebileceğiniz anlamına gelir. Kendinizi endişelerinizden uzaklaştırarak huzur içerisine girme zamanı.

6

Para dahil madde alemi ile ilgili konularda endişelenme.

Negatif düşünce duaların olumlu etkisini ters yönde etkiler. Şanslısınız bizlere ve Allah’a bırakın halletsin. Yüce Allah daima hep yanında. Kendini dünyevi dünyadan biraz çekerek iç huzurunu bulup içsel sesini dinle ve kendine dön.

7

Doğru yoldasın. Bir mucize bekle!

7 rakamı, ilahi bir sihirin seni desteklediğini  ve önüne fırsat kapılarını açtığını işaret eder. Yedi sayısı en sihirli sayılardan biridir. Melekler senin için bir sürpriz hazırladı ve gerçekleşmek üzere. Evrenin olağanüstü gücüyle karşılaşmaya hazır olur. Çevrendeki  olanların farkında olarak sana verilen hediyeyi almak için hazırlan. Yaşam mucizelerle dolu ve en güzellerinden biri senin olmak üzere. Bunu kalbinin derinliklerinde hisset ve şükret.

8

Bolluk ve zenginlik  sana geliyor!

8 sayısının içinde sonsuzluk var,  sınırsız para akışı,  düşünceler veya neye ihtiyacın varsa ona işaret eder (Özellikle yaşam amacı için.) Hayatına zenginliğin akacağı anlamına gelir. İş, aşk veya farklı konularda bir şeylerin çok olumluya gittiği söyleyebiliriz. Sekiz görmek bir tarlanın olduğu ve ürünlerinin olgunlaştığı, artık hasadı toplama zamanın geldiğinin işaretidir. Derinlerde o zenginliği hisset keyfini çıkarmaya başla. Sana gelen bu bolluğu kesinlikle elinin tersiyle itme, onu kabul ve teşekkür et.

9

Hayatının amacı üzerinde çalış!

Yakın Çevreniz dışında başkalarının da iyiliğine  yönelik konularda çalış oyalanmayı  bırak yaşam amacını gerçekleştirme yolundaki ön koşulları tamamladığın anlamına geliyor. Görevin var ve bunun için içindeki tüm pozitifliği kullanarak ışığını çevreye saçma zamanı. Çok önemli bir görev seninle, kalbinin derinliklerinde o muhteşem ilahi gücü hisset ve onu yay. ışık işçiliği görevi seni bekliyor.

  1. şevval pemeb öztürk diyor

    sizi takip etmek istiyorum harika yazılar okudumsayfanızda .

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.