Kaygıları Bırak!

0 13.800

Kaygıları Bırak Şimdi Şu Anda Bırakın!!!

Kaygılarımızı bırkalım dediğimizde acaba endişelerimizden kurtulamamız kolay olacak mı?

Hepimizin kaygı ve endişe duyduğu konular mutlaka vardır. “Kaygıları Bırak” bizim motto sözlerimizden biri olabilir. En büyük hatalarımızdan biri  artık bize yaramayan ve zarar veren konulara çok fazla odaklanırız nedense, oysa olay yaşanmış geçmiş gitmiştir. Böyle olunca da doğal olarak istediğimizi değil, istemediğimizi yaratırız. (Çünkü bilinçaltı doğru yanlış bilmez. Sizin her sözünüzü emir olarak alır.) Bir de bakmışsınız olmasını istemediğiniz olmuştur. Sonra hayıflanıp dururuz hep bana mı olacak diye. Ama artık siz o düşüncenizi evrene mesaj olarak göndermişsinizdir. “Onun için düşünce ve sözlere lütfen dikkat….”.

Kendinizin rahat edeceği bir yerde nefes alıp vererek zihninizi boşaltıp yüreğinize odaklanın yine derin bir nefesle (Burnunuzdan en sevdiğiniz bir çiçeği kokladığınızı hissederek nefes alın) yavaşça nefes verirken endişe ve kaygı duyduğunuz konuyu sevgiyle gülümseyerek Başmelek Mikail‘ e teslim edin.

Son olarak şu cümleyi içinizden tekrar edebilirsiniz:  “Yüce Allah’ ım izninle sevgili Başmelek Mikail, Sevgili Başmelek Uriel, lütfen (düşündüğünüz konu her ne ise) bu konunun mucizevi bir şekilde çözülmesini sağlayın. Bu konuyu sizlere emanet  ediyorum. Ve Öyle de oldu. Şükürler olsun.Teşekkür ediyorum.(Bu mesajı Meleklerimize gönderdikten ve söyledikten sonra unutun.) Çünkü melekler bize yardım için her zaman hazırdırlar.

KAYGIYI, ENDİŞEYİ BIRAKIP, SEVGİLİ MELEKLERİME GÜVENMEYİ SEÇİYORUM…

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürlerimizle….

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.