Merkür Güneş’in Kalbinde

0 1.457

21 Eylül 2018 saat 16:35 e kadar Astrologlar tarafından Merkür’ün, Güneş’in kalbinden geçeceği söyleniyor. Merkür neyi temsil eder? Akıl, iletişim, haberleşme, zihin, zeka. Güneş ise; Otorite, canlılık, güç ve baba’yı. O zaman bu güzel doğa olayında İlahi Sevgi’den güzel söz ve düşüncelerle birlikte  duayla talepte bulunalım.

Kalbimi İlahi Sevgi’ye açıyorum. İlahi inayet (İnayet’in sözlük anlamı:isteme, ilgilenme, önem verme) tohumunu kabul ediyorum. Zihnimde, kalbimde, tüm bedenlerimde ve yaşamımda kendimi adamanın tam ve koşulsuz bir biçimde tezahür etmesine izin veriyorum. Ben sonsuza giden bir ruhum, BEN hayatım, gücüm, barışım ve huzurum; BEN BEN’İM, BEN var olan herşeyim; Bana aşağı tabiatta olan hiç bir şey yaklaşamaz. Ve de izin vermiyorum. Çünkü BEN IŞIĞIM. Ve öylede oldu. Şükürler olsun.

Bütün güzel duygu ve düşüncelerimizin Evrendeki muhteşem titreşimlerinin hızla yayılıp benim ve bütünün en yüksek hayrına olması ve hayata geçmesi dileğimle……

Sevgide ve Işıkta Kalın

Sonsuz Teşekkürlerimizle…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.