12 – 18 Şubat haftası Astrolojik Yorum – Tutulma etkisinde önemli bir haftaya başlıyoruz…

0 4.756

Bu haftanın önemli olayları Kova burcunda yaşanacak Güneş tutulması ve tam da sevgililer günü öncesinde Balık burcuna geçecek sevginin gezegeni Venüs olacak. Haftanın genel değerlendirmesine bakalım, tutulma ve Venüs geçişi ile ilgili yazılarımı ayrıca yayınlıyor olacağız…

Pazartesi ve Salı günlerinde Ay Oğlak burcunda ilerliyor olacak, çalışma modunda başlıyoruz haftaya. Hayatın sorumlulukları, yapmamız gerekenler, çocuklarımız ile ilgili işler gündemimizde olacak. Kendinizi biraz sıkışmış ve hayatın yükleri altında eziliyor gibi hissedebiliriz. Bugünlerde gündeminize gelen konulara dikkat edin tutulma sonrasında çözüm gerekecek konular bunlar olabilir. Devlet kapısı ile olan işlerimiz, yönetici konumunda olan kişiler ile ilgili konularda gündemde olabilecek bugünlerde.

Çarşamba günü ise sevgililer günü, bugün ay Kova burcunda ilerleyecek iletişimi yüksek bir günde olacağız. Bu sevgililer gününde kendinize özgün hediyeler, yaratıcı yaklaşımlar gündemde olacak, hoş sürprizlerde kapıda olacak. Sevgi tabirine bir daha bakmak gereken bir günde olacağız çünkü ilişkiler aklımızda olacak, sevdiğimiz kişiler, sevildiğimiz ve sevgiyi hissetmediğimiz durumlar aklımızda olacak. Kadersel gelişmelere açık bir gündeyiz, o yüzden bugün ve takip eden günlerde yaşadıklarınıza dikkat edin, evren size mesaj gönderiyor olabilir. Sevginin, aşkın ve güzelliklerin gezegeni Venüs’ün 2 gün önce ilahi aşkın, sevginin burcu Balığa geçmiş olması da sevgi dolu bir günün ve dönemin başlangıcını anlatıyor sanki. Güzel gelişmeler kapıda belki de ilişkilere farklı yaklaşımlar gösterme ve cesaretinizi toplayıp sevdiğiniz kişiye açılma vaktidir.

Perşembe günü yine haftanın önemli bir günü olacak, 27 derece Kova burcunda bir güneş tutulması yaşayacağız. Daha önceki yazımda da belirtmiştim güneş tutulmaları hayatımızla ilgili ciddi değişimlerin tetiklerini atarken, ay tutulmaları bizim daha çok duygusal dünyamızı tetikler diye. Bu güneş tutulmasına Merkür’de eşlik ediyor olacak. Hayatımıza yenilikçi bir bakış açısı ve yaklaşım getirmek için önemli bir tutulma olacak. Değişim, yenilenme, yenilikçi yaklaşımlar ve yeni başlangıçlar gündemde olacak. Bu tutulmanın burçlara göre etkilerini yazıyor olacağım.

Cuma gününe geldiğimizde Ay Balık burcunda ilerliyor olacak ve sevginin gezegeni Venüs ile de kavuşum yapacak. Bugün son derece özel bir gün, sevgiyi hissetmek, sevgiyi yaymak, aşk ve ilişkilerde güzel konuşmalar yapmak ve sonuçlar almak mümkün. Hislerimiz son derece kuvvetli olacak ve evrenin güzel enerjilerine açık olacağız. Bugünün Venüs günü olduğunu ve Cuma günü olduğunu düşürsek dua ve dileklerimize odaklanmak ve mucizevi şekilde gerçekleştiklerini görmek için harika etkiler olacak.

Haftasonuna baktığımızda cumartesi günü son derece yumuşak ve güzel etkiler içeriyor, kendimizi biraz uykulu hissedebileceğimiz bir gündeyiz, hislerimiz ve hayal gücümüz ise yüksek olacak. Gün geneli şifa çalışmaları, dualar ve meditasyon için son derece uygun olacak. Duygusal kırgınlıklara ve alınganlıklara açık bir gündeyiz, söylenenleri fazla ciddiye alıp tepkiler vermekten uzak durun. Pazar gününe de Ay Balık burcunda başlıyor olacağız biraz hassas ve alıngan olabiliriz bugünde, özellikle sabah saatlerinde eski yaşanmış sorunlar, küskünlükler aklımızda olabilir özellikle kendimizi eksik ve başarısız hissettiğimiz durumlarda gündemimize gelebilir. Öğleden sonra 14.00 civarında ayın Koç burcuna geçişi ile hareketleniyor ve enerjimiz yükseliyor olacak. Dışarılarda olmak ve sportif aktivitelere katılmak için uygun saatlerde olacağız. Güzel bir hafta geçirmeniz dileği ile…

Astrolog Güliz Kına

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.