Venüs Balık Burcunda! Aşk zamanı!

0 2.135

Aşk Zamanı Geldi!

Gezegenlerin burçlardan geçerek yaptığı hareket bizi etkiliyor bazen gergin oluyoruz, bazen daha sevgi dolu oluyoruz bazen de hayatımızda problemler ortaya çıkıyor. Venüs aşk, sevgi, ilişkiler ve güzellikle alakalı gezegen olduğundan onun hareketleri hem ilişkilerimizi hem de ilişkilerde kendimizi nasıl ifade ettiğimizi etkiliyor. Venüs son 1 aydır Kova burcunda ilerlemekte idi, bu durum aslında bizim ilişkilerde iletişimimizi artırdı, yeni yaklaşımlar ile ilişkilerde farklılıklar yaratmamıza izin verdi. Şimdi ise sevdiği Balık burcunda ilerlemeye başlıyor ve biz daha duygusal, daha empatik ve fedakar yaklaşacağız ilişkilere. Tabi konu Balık burcu olunca biraz hassasta olacağız bu nedenle bu dönemde küskünlükler, kırgınlıklar artabilir ama aslında sevdiğimize küseriz bunu da unutmamak lazım.

Kendimizi sevgiyle ifade etmek, karşıdaki kişinin yerine kendimizi koyarak onların durumunu anlamak, sevgimizi çeşitli yollarla ifade etmek için harika bir dönem olacak. Fazla beklenti ya da fazla fedakarlık ise bu dönemde dikkat etmemiz gereken konular arasında olacak. İlişkilerde alma – verme dengesinin bozulması ve kendi hayatınızdan vermeye başlamak o ilişkinin dengesini tamamen bozar o yüzden dikkatli olun…

Venüs aynı zamanda para konuları ile de alakalı olduğundan bu dönemde yatırımlar yaparken yanlış kararlar almaya açık olacağız.

Birilerinin etkisi altında kalarak ve onlara inanarak bazı işler yapıp yanılabiliriz. Para konuları fazla duygusallık ile yönetilemediğinden bu dönemde dikkat etmek lazım, her yatırıma ve her karşınıza fırsat gibi çıkan şeylere inanmayın. Bu durum ilişkiler içinde geçerli olacak biraz aldanmaya ve kanmaya açık olabiliriz bu dönemde. Yine de Venüs’ün Balık burcunda ilerlemesi bizlerin kalbine daha çok sevgi ve merhamet saçıyor olacak. İlahi aşk gibi düşünebiliriz bu durumu, bence bu dönemde yapacağımız en güzel şey hayatımıza sevginin daha çok girmesi için yöntemler aramak, kalbimizi herkese karşı sevgi ile doldurmak ve sevgiyi etrafımızla paylaşmak olacak!

Astrolog Güliz Kına

ASTROLOJİK DANIŞMANLIK

Aşk Etkinliklerimiz

No Events are found.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.