12 – 19 Mart Haftası Astroloji Yorumu

0 2.154

12 – 19 Mart Haftası Astroloji Yorumu

Bu hafta Gökyüzü bize neler söylüyor?

Dolunaydan sonra ayın küçüldüğü zamanlardayız, bu dönemler genelde işlerimizi tamamlamak için daha iyi iken yeni girişimler yapmak için çok iyi değildir. Cumartesi günü Balık burcunda bir yeni ay yaşayacağız ve bu yeni ay hassaslıklarımızı, kırgınlıklarımızı geride bırakmak ve yepyeni yollar açmak için bize fırsatlar sağlayacak. Yeni ay yazısını daha sonra yayınlıyor olacağım şimdi bu haftanın geneline bakalım…

Pazartesi gününe Ay Oğlak burcunda ilerlerken başlıyoruz, ayın Plüton gezegeni ile kavuşumunun etkisinde güne başlayacağımız için biraz zorlu etkilerde devrede olacak. Önümüze engeller, zorluklar çıkabilir ve biz ne yapacağımızı bilemeyebiliriz. Bugün durumları zorlamamak ve eğer duygusal zorluklar içinde kalırsak içimizdeki gücü bulmak önemli olacak. Otorite konumundaki kişilerden haberler, görüşmeler ve yardım talepleri gündemde olabilir. Dönüşüm için önemli etkiler olacak bugün belki bakış açınızı değiştirerek birçok şeyi değiştirebilirsiniz.

Salı günü ay Kova burcuna geçiyor olacak ve Perşembe öğlen saatlerine kadar ay bu alanda ilerleyecek. Kova burcu söz konusu olduğunda bilgi, iletişim ve teknoloji konuları ön plana çıkar. Bu günlerde bilgilenmek, yeni şeyler öğrenmek belki yeni bir teknoloji ile ilgili bir eğitim almak söz konusu olabilir. Yine elimizdeki olaylara, projelere veya problematik durumlara da farklı bir bakış açısı ile yaklaşarak ilerlemeler sağlayabiliriz.

Özellikle Çarşamba günü geçmişimizden gelen konular, yaşadığımız başarısızlıklar ve bırakmamız gereken huylar gündemimize gelebilir. Bunları fark etmek, kapanış yapmak ve ilerlemek için iyi bir gün olacak.

Perşembe gününün ikinci yarısında Balık burcuna geçen ay, Perşembe ve Cuma günlerinde bizi son derece duygusal ve hassas yapacak. Bugünlerde ilerlemekte korktuğumuz konular, kendimize güvensizliklerimiz ve aşırı hassas olduğumuz konular, durumlar gündeme gelebilir ve bizi üzebilir. Bir şeylerin sizi durdurmasına izin vermemek ve korkularınızın üzerine gitmek için iyi günlerdeyiz. Bugünlerde sevgiyi paylaşmak, kendinizi hayatın şifa enerjisine açmak, insanlara merhametle yaklaşmak, yardım etmek ve elinizdekileri paylaşmak önemli olacak.

Cumartesi gününün öğlen saatlerinde gerçekleşecek yeni ay bizi biraz sarsacak etkilerde içeriyor, kırılgan olduğumuz konular, hassaslıklarımız, kendimize güvensiz olduğumuz konular, eski yaralarımız, kendimizi eksik hissettiğimiz alanları hissedeceğiz ya da bunlar bize bir şekilde hissettirilecek. BU yüzden bu yeni ay biraz hassas etkiler içerecek ama kararlar alıp, cesaretinizi toplayıp korktuğunuz işlere girişmek içinde güzel etkiler olacak.

Pazar gününde Ay Koç burcuna geçiyor olacak, Venüs ile de yakın temasta olacak enerjisi son derece yüksek, hareket halinde olacağımız, kendimizi daha iyi hissedeceğimiz bir günde olacağız. Hayat bir şeyleri yapmak için beklediğiniz enerji ve cesareti size veriyor olacak. Güzel bir hafta dilerim…

Astrolog Güliz Kına

Danışmanlık İçin Tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.