19 -25 Mart haftası Gökyüzü Durumu

0 2.241

İyi haftalar! Bu haftaya geçen hafta yaşadığımız enteresan yeni ayın etkisinde giriyoruz. Aslında bu hafta yeni başlangıçlar yapmak ve yeni girişimler yapmak için iyi etkiler olacak ama önce kendimizi toparlamamız gerekecek. Ne yapmak istiyoruz, hangi yolda kimlerle ilerlemek istiyoruz konuları gündemimizde olacak ama en büyük yüzleşmeyi ya da konuşmaları kendimizle yapmamız gerekecek. Biz yaşadığımız sorunlar için hep karşı tarafı suçlarız ama neden bu olayları hayatımıza çektik, içimizdeki hangi korkular ya da geçmiş deneyimler buna neden oldu pek bakmayız. İşte bu hafta önce kendimize bir dönüp bakmak, kendimize güvenimizi tazelemek ve yolumuzu seçmek söz konusu olacak. Gelelim haftanın genel etkilerine:

Pazartesi günüenteresan bir gün bizi bekliyor olacak, Koç burcundaki Ay, gökyüzünde kavuşum halinde olan Merkür – Venüs ikilisine çok yakın olacak. Gün geneli son derece dengesiz enerjiler içeriyor olacak, beklenmedik haberlere ve gelişmeler açık olacağız. Öfkemize hakim olmak ve sabırsızlanmamak gün genelinde önemli. Ayrıca ikili ilişkiler baskı altında olacağından yine ikili ilişkiler alanı da dikkat edilmesi gereken konular arasında.

Salı ve Çarşamba günlerinde Boğa burcunda ilerleyecek Ay bize daha sakin ve dingin zamanlar getiriyor olacak. Bugünleri planlamalar yapmak, sakince uzun vadeli planları düşünmek ve girişimler yapmak için kullanabilirsiniz. Finansal konular ve paramızı değerlendirmekle ilgili konular da gündemimizde olacak bu günlerde. Önemli girişimler ve yatırımlar için bu günleri kullanabilirsiniz çünkü Perşembe ve Cuma günlerinde duraklayacak ve cumartesi günü geri hareketine başlayacak olan Merkür’ün bu durumu ile ilerlemek önümüzdeki günlerde zor olacak.

Perşembe ve Cuma günü Ay İkizler burcunda ilerliyor olacak, aslında iletişimi yüksek zihnimizin aktif olacağı günlerde olacağız fakat İkizler burcunun yöneticisi Merkür’ün geri harekete hazırlanmak üzere durması bizi ilerlemekte biraz zorlayabilir. Bu etkinin iyi yanı zihniniz yavaşlayacağı için aklınıza birçok fikir gelebilir, yazmak ve planlamak için iyi günler olacak.

Hafta sonuna geldiğimizde Ay Yengeç burcunda ilerliyor olacak, sevdiklerimizle vakit geçirmek, aile büyüklerimiz ile görüşmek, eski okul ya da çocukluk arkadaşlarımızla buluşmak için güzel bir hafta sonu olacak. Burçlara kısaca bu hafta için tavsiyeler:

Koç burcu: Hayatınız son derece hareketleniyor Koçlar, birçok girişim yapabileceğiniz hareketli bir haftaya giriyorsunuz.

Boğa burcu: Bu hafta kendinize ve isteklerinize odaklanmak için iyi bir hafta, haftasonuna doğru parasal konular ilginizi isteyecek.

İkizler Burcu: Bu haftanın ilk yarısını girişimleriniz ve görüşmeleriniz için kullanmanız önemli çünkü ikinci yarısında geri harekete başlayacak burç yöneticiniz ilerlemenizi biraz zorlaştırırken, eski konuları halletmek için iyi olacak.

Yengeç Burcu: Haftaya kariyer konularınız ön planda başlayacaksınız ve sizin için yoğun bir hafta olacak. Haftanın en güzel zamanı sevdikleriniz ile geçireceğiniz ve kendinize zaman ayıracağınız hafta sonu olacak.

Aslan Burcu: Hafta başında seyahatler ve eğitimle ilgili konular aktif olacakken ikinci yarısında kariyer konuları ön planda olacak. Güzel girişimler yapabilir ve iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Başak Burcu: Bu haftanın ilk günlerinde işlerinizde girişimler yapmak ve parasal konular için iyi olacakken hafta sonunda burç yöneticinizin geri gitmeye başlaması daha çok eski konuları gündeminize getirecek.

Terazi Burcu: İlişkiler ile ilgili konuların son derece ön planda olacağı bir hafta, haftanın ilerleyen günlerinde parasal konularda gündeminizde olacak. Beklediğiniz parasal destek gelebilir.

Akrep Burcu: Çalışmak, iş yerinizle ilgili konular ve aşk konuları yoğun olarak gündemde olacak. Aşk ve ilişkiler konularında zorlanmalara ve tartışmalara dikkat edin.

Yay Burcu: Aşk konuları bu hafta ön planda haftaya başlıyor olacaksınız. Çalışmak, üretmek ve sağlık konuları da gündeminizde olacak. İş yerinizden birileri desteğinize ihtiyaç duyabilir.

Oğlak Burcu:  Aileniz, anne – babanız ile ilgili konular ve evinizde yapacağınız bazı değişiklikler gündeminizde olabilir. Yine bir alım – satım konusu da düşünebilirsiniz.

Kova Burcu: Hafta başında kısa bir seyahat gündeminizde olabilir, bazı planlamalar yapabilirsiniz. Aileniz ve eviniz ile ilgili konularda bu hafta ilginizi isteyecek. Ev için alışveriş ya da dekorasyonla ilgili konular gündemde olabilir.

Balık Burcu: Balıkların biraz daha rahatlayacağı bir hafta olacak. Parasal konular ön planda olacak, bir iş görüşmesi yapabilirsiniz. Eski arkadaşlarınızdan haberler alabilirsiniz bu hafta!

Astrolog Güliz Kına

Danışmanlık Almak İçin Tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.