5 – 12 Mart Haftası Astrolojik Değerlendirmesi

0 2.905

İyi haftalar bu haftaya geçen hafta yaşadığımız dolunayın etkisinde başlıyor olacağız. 5 – 12 Mart Haftası Astrolojik Değerlendirmesi; bazı kapanışlar yaşamak, bir şeyleri tamamlamak için iyi bir haftadayız. Hafta genelinde ilişkilerde iyileşmeler yaşamak, eski yaraları kapatmak için iyi etkiler mevcut olacak ama eski kalp kırıklıklarının gündeme gelmesi de söz konusu… Hafta boyunca Güneşin Neptün ile yakınlığı önümüzü görmekte, karar vermekte ve ilerlemekte zorlanma verecek.

Hafta içine geldiğimizde ;
Pazartesi

gününe Ay Terazi burcunda başlıyor olacağız, haftaya daha iyimser ve yumuşak bir başlangıç yapacağız. Hem ikili hem de aşk ilişkileri gündemimizde ve aklımızda olacak. Öğleden sonra 3 civarında ayın Akrep burcuna geçmesi ile daha içsel bir süreç başlayacak. Akrep burcu evrensel güçle alakalıdır, bu günlerde hislerimiz güçlenir, hayatta yapmak istediklerimiz ile ilgili mesajlar alabiliriz. Bugünlerde hırslarımıza kapılmamak, fazla rekabetçi veya kıskanç olmamak önemlidir. Özellikle

Çarşamba

gününde Akrep burcundaki Ay Jüpiter ile kavuşum yapacak. Hislerimiz iyice kuvvetlenecek ve dualar için son derece uygun bir gün olacak. Ne dilediğinize ve düşündüğünüze bugün dikkat edin gerçek olabilir.

Perşembe ve Cuma

gününde Ay Yay burcunda ilerleyecek, hareketli, aktif, dinamik ve neşeli olacağımız günlerdeyiz. Seyahate çıkmak veya planlar yapmak için iyi günlerde olacağız. Ayrıca hayata bugünlerde daha umutla ve iyimserlikle bakabiliriz. Sadece Cuma gününde Ayın Mars ile kavuşum yapacağı öğleden sonra ve akşam saatlerinde sinirlenip, öfkeyle çıkış yapmaya, kaza ve sakarlıklara dikkat etmek gerekecek.

Haftasonuna geldiğimizde ;
Cumartesi

günü öğlen saatlerine kadar Ay hala Yay burcunda ilerliyor olacak güne daha aktif ve dinamik bir başlangıç yapacağız. Sonrasında Ayın Oğlak burcuna geçmesi ve Satürn ile yakınlığı bize sorumluluklarımızı hatırlatıyor olacak. Çalışmalı ve koşturmalı bir haftasonu yaşayabiliriz. Eşimiz, çocuklarımız ya da sevdiklerimiz bizden ilgi isteyebilir hatta evimizde. Ufak tadilatlar ve değişiklikler söz konusu olabilir bu haftasonunda. Güzel bir hafta dilerim…

Astrolog Güliz Kına

Danışmanlık İçin Tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.