Terazi Burcunda Gerçekleşen Dolunayın Burçlara Etkisi

0 4.357

Terazi Burcunda Gerçekleşen Dolunayın Burçlara Etkisi

Terazi Burcunda Gerçekleşen dolunayın burçlara etkisine bakarsak;

KOÇ & YÜKSELEN KOÇ:  Bu dolunayın başrol oyuncularından birisi Koç burçları olacak. Sizin için özellikle ikili ilişkiler alanı aydınlanıyor bu dolunayda. Önceden başlattığınız her ilişkiyle ilgili haberler ve ortaya çıkışlar olabilecek bu dolunay ve takip eden onbeş günlük süreçte. Ortağınızla ilişkiler, eşiniz veya sevgiliniz ile ilişkilerde bazı durumlar gündeme gelebilir. Abartılı duygusal tepkiler vermeye açık olacaksınız o yüzden gelen haberlere vereceğiniz tepkilere dikkat! Beklenmedik haberler ve ani gelişmeler bu günlerde söz konusu olabilecek.
BOĞA & YÜKSELEN BOĞA: Sağlık konularınız bu dolunay ile birlikte gündeminize geliyor olacak, eğer ihmal ettiğiniz bir hastalığınız varsa bu konular gündeme gelebilir ve bir doktora görünmeniz gerekebilir. Yine bağımlılık derecesinde olan şeyleri bırakmak içinde güzel bir dönem olacak. Diyete başlamak, sigarayı bırakmak ve beslenme şeklinde değişiklikler yapmak bu dönemde gündemde olacak. Eğer bu dönemde bir ameliyat geçirirseniz hızlı bir iyileşme süreci yaşayabilirsiniz. İş yerinizle ilgili konularda bu dolunayda beklenmedik gelişmelere açık olacak. Bazı haberler ve beklenmedik durumlar oluşabilir, bir iş yeri değişikliği yaşanabilir.
İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER: Aşk konuları bu dolunayda İkizler burcunun gündemine geliyor olacak. Eğer birisi ile görüşüyorsanız ama adı konmamışsa bu dolunay ve civarındaki günlerde adını koymak mümkün olabilir. İlişkisi olanların ise sevgililerinden sürpriz haberler almaları, bazı bitiş ve başlangıçlar yaşamaları muhtemeldir. Sevgilinizin bazı bilmediğiniz huyları bugünlerde ortaya çıkabilir. Evli olan İkizler burçları için ise bir bebek haberi gelebilir bu dolunay ve takip eden günlerde.
YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇ: Eviniz ve ailenizle ilgili konular bu günlerde gündeminizde olacak. Ailenizden birileri ile ilgili bazı haberler alabilirsiniz ve onlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Ev alım – satım konularında ise bazı beklenmedik gelişmeler ve sürprizli durumlar oluşabilir. Eğer bir ev değişikliği yapmak istiyorsanız yine bu dönemde gelişmeler olabilir. Kariyerinizle ilgili önceden yaptığınız girişimlerin sonuçlarını alabileceğiniz bir dönemdesiniz.
ASLAN & YÜKSELEN ASLAN: Bu dolunay ve civarında iletişiminiz çok yoğun olacak. İş alanında birçok görüşme, yazışma aktif olacak. Yine eğer bir sözleşme imzalamak üzere bekliyorsanız bu konular gündeminize gelebilir ve uzun zamandır beklediğiniz bir sözleşmeyi imzalayabilirsiniz. Yine yakın akrabalar ve kardeşleriniz ile ilgili konular ve haberlerde bu dönemde aktif olacak. Eğer önceden başvurduğunuz ya da başladığınız eğitimle ilgili konular varsa çeşitli haberler ve gelişmeler bu dönemde söz konusu olacak.
BAŞAK & YÜKSELEN BAŞAK: Özellikle yükselen Başakların parasal konuları bu dolunayda gündemde, eğer adaletsiz davranılan durumlar olduysa bu dolunayda adalet yerini buluyor olacak. Önceden teklif verdiğiniz bir işin haberi gelebilir, ya da alamam dediğiniz bir işi alabilirsiniz bu dönemde.Bu dolunay size parasal konularla ilgili iyi haberler getirecek, uzun zamandır beklediğiniz bir ödeme gelebilir ve kazancınızın artmasını sağlayacak yeni işlerde gündeme gelebilir.
TERAZİ & YÜKSELEN TERAZİ: Burcunuzda gerçekleşen bu dolunay aslında son 6 aydır emek verdiğiniz işlerin sonucunu görmek ve geri ödemesini almakla ilgili olacak. Hayatınızla ilgili yaptığınız her şey, başvurular, girdiğiniz sınavlar, başladığınız kurslar ve yaptığınız her türlü girişimin sonucunu bu dönemde alabileceksiniz. Özellikle ikili ilişkiler alanında beklenmedik gelişmeler son derece söz konusu olacak. Hızlı bir ilişki başlangıcı ya da bir ayrılık söz konusu olabilir.
AKREP & YÜKSELEN AKREP: Bilinçaltınıza ittiğiniz itina ile sakladığınız konular bu dolunayda gündeme gelecek ve Pandoranın kutusu açılacak. İçlerinde duygu ve kin tutabilen Akrepler bu dolunayda içlerindeki her şeyi kusabilirler. Bazı kişilere içlerindeki tüm duyguları açabilirler. Bilinçaltınızda sizi durduran ve korkularınızı tetikleyen konular varsa bu konuları şifalandırmak için iyi bir zaman olacak. Yine bırakmak istediğiniz bağımlılıkları bırakmak içinde iyi bir zamanlama, sigarayı bırakmak, alkolü azaltmak için iyi bir zamanlama. Sağlığınız ile ilgili konular bu dönemde gündemde olacak.
YAY & YÜKSELEN YAY: Sürprizli ve beklenmedik gelişmeler açık bir dolunaydayız, sizin haritanızda ise daha çok arkadaş grupları, sosyal çevreniz ve üye olduğunuz dernek ve kulüplerle ilgili konuları etkileyecek bu dolunay. Arkadaşlarınızla ilgili beklenmedik haberler söz konusu olabilecekken, arkadaşlığınızın bittiği birinden de haber alabilirsiniz. Hayalleriniz ve umutlarınız ile ilgili konularda da gelişmeler ve çeşitli fırsatlar çıkabilir bu dönemde. Hep hayal ettiğiniz bir şeye kavuşabilirsiniz, şansınızın parlayacağı bir dönem olacak bu dolunay ve takip eden günler!
OĞLAK & YÜKSELEN OĞLAK: Terazi burcundaki dolunay sizin kariyer konularınızı aydınlatacak. Önceden yaptığınız her türlü girişim ile ilgili haberler ve gelişmeler gündemde olacak. İş yerinizde yaptığınız şeylerden dolayı takdir edilebileceğiniz hatta bir terfi alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ama eğer bazı şeyleri kötüye kullandıysanız ve özellikle insanlara fazla yüklendiyseniz bazı eleştiriler ve gelebilir ve siz şaşırabilirsiniz. Kariyer konuları beklenmedik gelişmelere ve yön değişikliklerine açık olacak.
KOVA & YÜKSELEN KOVA: Hukuksal konular, her tür önceden başlatılmış davalar ve adaletin yerini bulması ile ilgili konular bu dolunayda gündemde olacak. Eğer itiraz ettiğiniz bir konu varsa onun haberi de bu dönemde gelebilir. Yine eğitim konularında bazı sınav ve başvuruların sonuçları alınabilir bu dönemde. Beklenmedik haberler, sürprizli ve ani gelişmeler söz konusu olacak bu günlerde. Yine yurtdışı ile yapılan işler ve yurtdışına seyahat konularında ani gelişmeler ve değişiklikler söz konusu.
BALIK & YÜKSELEN BALIK: Balıklar için parasal konular gündemde olacak bu dolunayda ve takip eden günlerde. Eğer hakkınızı alamadığınız durumlar varsa bu dolunayda bu ödemeler size gelebilir. Beklenmedik para girişleri ve çıkışları söz konusu olacak. Eğer adil olmayan bir paylaşım olmuşsa geçmişte ilahi adalet işleyerek sizin hakkınızı size verecektir. Yine eşiniz veya ortağınız ile para paylaşım konuları ve bazı miras konuları gündeme gelebilir!

danışmanlık almak için tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.