Netlik Yasası

1 17.337

Merhabalar Sevgili Canlar,

…Bir şeyi doğru istediğinizde Netlik Yasası’nın size istediklerinizi getirdiğini biliyor muydunuz?…

Evrenin akış sürecinde her zaman istemek yatar. İstemenin sınırı yoktur. Ne kadar çok isterseniz o kadar alırsınız. İstediğiniz her şeyi mutlak bir suretle hak ettiğinizi düşünün. Evrenin nimetleri o kadar boldur ki bitmek tükenmek bilmeden isteklerinizi size yağdırır. Siz farkında olsanız da olmasanız da. Netlik Yasası her zaman göreve hazırdır.

Dileğimizi evrene gönderdiğimizde bazen tam olarak istediğimiz gibi olmadığını veya gerçekleşmediğini düşünebiliriz. Acaba mesajı doğru verebildik mi ? İşte bu noktada “Netlik Yasası” devreye girer. Evren bizim isteklerimizi gerçekleştirmek için molekülleri harekete geçirir ancak ne istediğimiz çok net anlatmak gerekir. Nasıl insanlarla bazen frekanslarımız tutmaz ve birbirimizi anlayamazsak, aynı şekilde evrenden doğru bir dille net olarak dileğimizi istemezsek, isteklerimiz yerlerini bulamazlar.

Evinizin sokağına arabayla gelmeden önce boş yer bulmak için evrene gönderdiğiniz titreşimler sayesinde kendinize bir yer bulabilirsiniz. Bu talebi nasıl istediğimiz çok önemli. “Eğer ki kalbinizin derinlerinden araba için boş yer oluşmasını istiyorum derseniz çevrede bir boş yer oluşmasını sağlayabilirsiniz. Ama o çevrede her hangi bir yerde açılabilir.” Bu sebepten dolayı isteğinizin gerçekleşmediğini düşünebilirsiniz. İfadenizi değiştirip “evimin önünde arabamı park edeceğim yerim hazır olsun lüften.” Teşekkürler” diye evrene mesajı verirsek işte o zaman evren tam olarak sizin istediğinizi gerçekleştirmeye başlar. Evinizin önüne geldiğinizde park yeriniz hazır sizi bekliyor olacaktır. Evren siz net oldukça sizin ne istediğinizi bilecektir.

Bazen kararsız olduğumuzda evrene çok fazla isteklerimizi mesaj olarak göndeririz. Örneğin yeni bir iş istiyorum dedikten sonra aklınıza; çalıştığım işimde  maaşıma zam yapacaklar, yeni bir iş kurmayı düşünüyorum vb.gibi çeşitli alternatifler düşündüğünüzde dileklerinizin olması zaman alabilir, ya da olmayabilir. Onun için dileklerinizde net olmanız istediğiniz her ne ise size daha çabuk ulaşmasını sağlayacaktır.

İstediğinizi kalbinizin derinliklerinden sorgusuz sualsiz ve şüphe olmaksızın net bir şekilde istemelisiniz.

Bazen en yakınınızın bile sizi anlamadığı zamanlarda sadece söylem şeklinizi değiştirmek sizin hazineye ulaşmanızı sağlar. 

Ali Umut Uyanık 

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Teşekkürler…

  1. Gamze diyor

    Tez vakitte iş bulmak
    Eşimin emeklilik engelinin kalkarak emekli olması
    Borçlarımı rahatça ödeyebilmek
    Araba almak istiyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.