19-25 Şubat Haftalık Astroloji Yorumu

0 3.243

İyi haftalar! Son derece hızlı bir haftaya giriyoruz, hayatımızda hızlı gelişimler, değişimler olabilecek ve önemli haberler alabileceğimiz bir haftadayız. Geçen hafta Kova burcunda yaşadığımız tutulma zihnimizi aktive etti ve düşüncelerimizin son derece yoğun olduğu bir haftadayız.

Pazartesi gününe hızlı bir başlangıç yapacağız Koç burcunda ilerleyecek olan Ay bize aktif ve dinamik bir gün hazırlıyor olacak. Gün genelinde girişken, cesaretli ve iş bitirici olacağız. Genişlemek, yeni şeyler öğrenmek ve yeni birileri ile tanışmak mümkün bugün. Sadece gün genelinde dikkat etmemiz gereken hızlı hareket edeyim derken hatalar yapmak veya acelecilik yüzünden bazı sakarlıklar ve ufak kazalar oluşması olacak. Yine sabırsız davranarak sonuç alacağımız işlerden sonuçlar alamayabiliriz, gün genelinde abartıdan uzak olmak, sabırlı olmak önemli olacak. Salı gününde de benzer etkiler olacak fakat özellikle Salı günü sabah saatlerinde beklenmedik durum ve gelişmelere açık etkiler söz konusu. Bir yerlerden bazı önemli haberler alabilirsiniz ve gündeminiz değişebilir, yine bazı ani son dakika gelişmeleri ile günlük programınız değişebilir. Bugün tansiyon problemleri de yaşanabilir dikkatli olun.

Çarşamba ve Perşembe günlerinde daha sakin etkiler devrede olacak, Boğa burcunda ilerleyecek ay bizi daha çok hayatın keyifli alanlarına odaklayacak. Bugünlerde yeme – içme, güzellik- bakım konuları gündemimizde olabilir. Biraz keyif yapmak, sevdiğimiz aktivitelere zaman ayırmak için güzel günler olacak. Yine bugünlerde parasal konularda gündemde olacak, borsa ve yatırımlar konuları aklımızda olacak. Paramızı değerlendirmek için yeni yöntemler arayabiliriz.

Cuma gününde Ay İkizler burcunda ilerliyor olacak, iletişimi yüksek bir günde olacağız, birçok haber alabiliriz ve görüşme yapabiliriz. Bilgiyi almak ve çevremizdekilerle paylaşmak için iyi bir gün olacak ama yine de kime ne söylediğimize dikkat etmek lazım çünkü biraz gergin etkilerde mevcut olacak. Gün genelinde yapacağımız konuşmaların istemeden ters yönlere gitmesi, karşımızdaki kişinin alınması söz konusu olabilir dikkatli olun. Bugün Venüs günü her ne kadar gergin etkiler de olsa günün anlamını unutmamak lazım, yardım etmek, herkese sevgi ile yaklaşmak ve merhamet etmek için son derece iyi bir gün olacak.

Hafta sonuna geldiğimizde cumartesi günü daha aktif ve hareketli olacak gibi görünüyor. Gün genelinde arkadaşlarımızla buluşmak güzel vakit geçirmek, sinema ve tiyatro gibi aktiviteler için son derece güzel etkiler olacak. Pazar günü ise Yengeç burcuna geçen ay bizi biraz daha hassas yapıyor olacak, ailemiz ve sevdiklerimiz aklımızda olacak. Bugün aile ziyareti, sevdiklerimizle bir sofra başında toplanmak, eskileri yad etmek ve güzel sohbetler etmek için harika etkiler var. Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim.

Astrolog Güliz Kına

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.