Merkür Balık Burcunda

0 2.050

Merkür Balık Burcunda – Hayal gücümüz genişliyor, duygusallaşıyoruz!

Merkür iletişimin gezegenidir, zihnimizi, düşünme şeklimizi, nasıl iletişim kurduğumuzu ve ticaret ile ilgili konuları anlatır. Geçtiği burçların özelliklerine göre de iletişimimiz değişir, tabii ki en önemlisi bizim haritamızda ne durumda olduğudur ama bu etki genel olarak hepimizin üzerine yansır. Balık burcunda zaten bir gezegen yoğunlaşması söz konusu, güneşin 19’unda Balık burcuna geçmesi ile Balık burcu zamanı başlıyor, Merkür de bu alanda bulunca aslında sezgilerimizin ve evrenle iletişimimizin son derece yüksek olduğu bir döneme giriyoruz.

Merkür zihnimizi anlatıyor demiştim, Balık burcu ise zihinden çıkmayı, ruhsallığı ve evrenle iletişimi anlatır, hal böyle olunca mantıklı burçları seven Merkür biraz şaşırıyor olacak. O dünyevi kararlar verme rahatlığını biraz kaybedecek, akıllar karışacak ve biz karar vermek, düşünmek için kendimizi zorladıkça içinden çıkamayacağız. Zihnimizi yüksek bilince açmak, duygularımız ile düşüncelerimizi dengeye getirmek için ise harika bir zaman dilimi olacak. Eğer mantığınızla bazı kararlar almayı planlıyorsanız bunun için biraz zor bir dönem, ikilemler içinde kalıp bir şeylerin içinden çıkamayabilirsiniz. Fakat bunun yanında hayal gücünüz ve sezgileriniz son derece genişleyeceği için kendinizi zorlamadan, hislerinize güvenerek ilerlerseniz doğru kararlar alabilirsiniz. İkilemler yaşanabilecek bir dönemdeyiz, zihnini yoğun kullananlar zorlanabilecekken kendini akışa bırakabilecekler için harika bir dönem olacak. Bilmek istediğiniz şeyler beklemediğiniz şekillerde yolunuza gelebilir bu dönemde, bir şeyleri hayal edebilirsiniz ve hayalleriniz gerçekleşebilir. Zihninizi evrene açmak ve evrenle bir olmak için harika bir dönem olacak.

Astrolog Güliz Kına

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.