2020 Yılı İkizler Burcu Yorumu!

0 8.913

2020 yılında burçları neler bekliyor? İkizler ve Yükselen İkizler burcu 2020 yılı yorumu!

İkizler & Yükselen İkizler: 2020 yılı İkizler için para konularında hem sıkışmalar hem de güzel gelişmeler yaşayabileceği bir yıl olacak. Ortak para kullanımına dikkat etmek gereken bir yıl.

Yıl başlangıcında Yengeç – Oğlak aksında yaşadığımız tutulmaların devamı olan ve 2020 yılına girmeden hemen önce 26 Aralıkta yaşayacağımız Güneş tutulmasının karşılığı olan tutulma 10 Ocakta Yengeç burcunda bir ay tutulması olarak gerçekleşecek. Bu tutulma İkizler için para konularını gündeme getirecek, eğer sizden para isteyen olursa dikkatli olun, yine yapacağınız yatırımlarda da dikkatli olmanız gereken bir ay olacak Ocak ayı.

17 Şubat – 10 Mart arasında yaşanacak Merkür gerilemesi ise sizin kariyer alanınızda olacağından bu dönemde kariyerinizde yanlış hamleler yapmaya ve hayal kırıklığı yaratabilecek durumlarda çok dikkat edin. Size sunulan birşey çok doğru olmayabilir veya siz ne olduğunu tam anlayamayabilirsiniz. Merkür sizin burç yöneticiniz de olduğundan gerilemesi sizin için ekstra önemli o yüzden çok dikkat edin bu döneme. Yine ilişkiler alanında da karşınızdaki kişi size çok dürüst olmayabilir buna evlilik ve uzun vadeli ilişkilerde dahil. Bu dönemi iş ve diğer konularda girişim için değil geri çekilip gözlem yapmak için kullanın.

2020 yılının hem zorlu ama hem de Jüpiter’in bu alandan geçmesi dolayısı ile şanslı gelişmeler yaşanacak alanı, finans konuları. Bu yıl ortaklı bir iş yaparsanız ekstra dikkatli olun, başkası ile para alma verme konusu varsa da herşeyi yazılı yaptığınıza emin olun. Para konularında bir değişim yaşamanız bu yıl mümkün, parayı nasıl kazandığınız ve harcadığınız duruma göre değişebilir. Yılın dikkat etmek gereken zamanları için özellikle bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim.

Yılın en önemli bir diğer gezegen gerilemesi ise 13 Mayıs – 24 Haziran arasındaki Venüs gerilemesi olacak. Venüs gerilemesi ilişkileri ve para konularını etkilediğinden dikkatli olmak gerekecek, bu geri hareket sizin burcunuzda olacağından bu dönemde özellikle görünüşünüzle ilgili yapacağınız değişikliklere dikkat edin, bu estetik, saçınızda bir değişiklik olabilir tam istediğiniz gibi olmayabilir.

21 Haziran – 5 Temmuz tarihlerinde Yengeç – Oğlak aksında yaşayacağımız ve bir serinin sonunu anlatacak olan tutulmalar ise sizin para alanınızı etkileyeceğinden bu yılın en önemli konusu sizin için para konuları ve Ocak ayından sonra Haziran – Temmuzda bu alanda belirleyeci olacak, bu dönemde para konularında ne yapacağınıza karar vermiş olabilirsiniz. Bunlar arasında iş kurmak, yeni bir işe başlamak veya kariyerinizde yükselmek olabilir sadece doğru zamanları kullandığınızdan emin olun çünkü bu yıl 2019 yılına nazaran çok daha fazla gezegen gerilemesi var. Bu senenin ikinci yarısında ise tutulmalar Yay – İkizler aksına geçecek ve sizin içinçok çok daha önemli bir dönemin ilk başlangıç düğmesine basacak bu tutulmalar, hayatınızda herşey 2020’nin özellikle ikinci yarısında değişebilir, yaşadığınız yeri, işiniz, medeni durumunuz hep bu konular arasında ne de olsa tutulmalar sizin burcunuzda. Evli olmayan burcu ve yükseleni İkizler olanlar evlenebilirler, sorunlu evliliği olanlar ise bir özgürleşme ve boşanma yaşayabilirler.

Yılın diğer bir önemi olayı ise Mars gerilemesi, bu gerileme yılın sonlarına doğru olacak, 10 Eylül – 13 Kasım arasında devam edecek bu gerileme sizin sosyal çevre, arkadaşlar, hayaller – umutlar alanınızda olacak bu konularda eski konuları gündeminize getirebilir. Eskiden hep hayal ettiğiniz ve bir türlü ilerleme kaydetmediğiniz bir hayalinizi gerçekleştirmek üzere yola çıkabilirsiniz.

2020 yılı değişimler çok net olacağı ama bunlar olmadan önce de bizi çok düşündürecek ve ileri geri yaptıracak bir yıl, hep söylediğim gibi değişimlere ayak uydurur ve izin verirseniz daha güzel bir dönem geçirirsiniz ki İkizler burcunun hayatı 2020’nin ikinci yarısında büyük değişimlere açık olacak, güzel gelişmeler yaşamanız dileği ile… Eğer bireysel haritanızdan detaylı analiz almak isterseniz bana ulaşabilirsiniz. Sevgiyle kalın…

Diğer burçlar için tıklayın↵

***Yazılar Güliz Kına Astroloji tarafından yazılmıştır. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.